Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha nem akarok fogyni, csak...

Ha nem akarok fogyni, csak formálni az alfelemet, akkor milyen gyakorlatokat kell csinálnom? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nem vagyok kövér, (53 kg, 172 cm)viszont eddig sosem mozogtam és elég "puha" vagyok, nem izmos. Másrészt szeretném ha a combom és a fenekem formásabb lenne.

Mostanában elkezdtem fenékformáló gyakorlatokat végezni, ami kb lábemelgetésből áll. Ha ezeket folytatom, akkor először a zsírréteg megy le a fenekemről (tehát lapos lesz) és utána izmosodik, vagy a zsírréteg alá megy az izom, tehát még kerekebb lesz? Egyáltalán ezektől a napi kb 30 perces edzésektől várható valami? Nem szeretnék zsírégetést, mert akkor a mellméretem is csökkenne, az meg egyáltalán nem cél. Ötletek?



2015. ápr. 5. 00:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Izomnöveléshez napi kalória pluszban kell lenni. Zsírleadáshoz pedig kalória deficit kell. Tehàt étrendfüggő, hogy fogysz vagy izmosodsz az edzések àltal. Egyszerre max kövér kezdőknèl megy kalória mínuszban.

Edzés: súlyzós guggolás, kitörés, merev lábas felhúzás.

2015. ápr. 5. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!