Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha fogyni akarok, akkor miért...

Ha fogyni akarok, akkor miért kell erősítő edzés az aerob edzés mellé?

Figyelt kérdés
168 cm vagyok és 67 kg,19 éves lány.Diètázom,heti 6* 1 órát szobabiciklizek.Olvastam,hogy erősítő edzés is kell mellé.Ez mit takar pontosan?Heti hàny alkalom ajánlott nekem?Valahol találok esetleg konkrèt videót,mert elég kezdő vagyok még. :D
2015. márc. 25. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert nem csak lábaid vannak, a többi izomcsoportodnak is szüksége lenne stimulációra. Persze ez nem kényszer, nem ezen múlik a fogyás. Ez csak józan ész kérdése, ha egészséges, meg egyébként jól kinéző testet szeretne valaki, akkor nem hanyagolja el az alap erősítő gyakorlatokat. Pl. fegyencedzésben eléggé részletesen le vannak írva az alapok.
2015. márc. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért kell, mert így több marad meg izomból, így leszel feszes. Az izmok adják a formát jó esetben.:)

Heti 3 napos teljes testes erősítő

ő edzést javaslok. Találsz ilyet a bodybuilder oldalon, fent az edzéstervek fülnél.

2015. márc. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!