Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Shaun T Insanity-jével lehet...

Shaun T Insanity-jével lehet izmosodni vagy csak fogyókúrára jó önmagában?

Figyelt kérdés
Alapvetően vékony testalkatú vagyok. Ha belevágok és komolyan csinálom a 60 napos edzéstervet, izmosodhatok is? Nem kigyúrni akarom magam, csak esztétikusabb izomzatot kialakítani. 23/f

2015. ápr. 5. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem állóképességet lehet növelni meg fogyni lehet...

fekvőtámasz gyaokorlatok vannak talán lehet azt is, de nagyon lassú eredmény szerintem...


Inkább súlyokkal edz meg tömegnövelőt keress pl: port 3200FT stb... Én most ezt próbálom ki hátha jobb. Addig csinálj amíg jónak nem látod magad...

2015. ápr. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én most csinálom az insanityt, a harmadik hetem kezdem. És megcáfolom, hogy lassú fejlődést okoz. Természetesen ez is függ a genetikától, mert nem reagálunk egyformán a sportra, de nekem ez alatt a 2 hét alatt is lett egy kis látványa. A pocim laposabb lett és kezd látszódni az izom. (nyilván nem a durván kockás hasra kell gondolni, de eddig ez sem látszódott) :) Ha az ember rendesen csinálja és mellette az étkezésére is figyel, akkor szerintem kezdetnek nagyon is jó. Nekem már nőtt az állóképességem, sokkal kitartóbb is lettem.

Sokan szidják a fegyencedzést is, nővérem párja azzal szerzett magának izmot. (széles mellkas, kockás has... nyilván nem olyan, mint egy testépítő, de ez is nagyon szexi és férfias). És praktikus, ha az embernek nincs pénze edzőteremre és fehérje porokra.

20/L

(hozzátenném, hogy nem vagyok a súlyzós edzés ellen, de sajnos ahhoz kellenek az eszközök. Én az insanity után annak fogok nekiállni)

2015. ápr. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Aki azt mondja, lassú eredményt hoz, az még csak before/after fotókat se látott insanityző személyekről. Én másodjára csinálom (elsőleg az 5. hétig jutottam), most remélem végig tudom csinálni. Már az első két nap után jobb lett az állóképességem, az első alkalommal pl egy fekvőt se tudtam megcsinálni, alig tudtam végigcsinálni becsülettel a feladatokat, és már egy héttel később sokkal-sokkal többre voltam képes. Arról nem beszélve, hogy a mélyen elrejtőzött hasizmomat is előhozta, nyilván nem erőteljesen mintha a sportolás lenne a munkám, de magamhoz mérten már mondhatni kockás :D

Szóval abszolút izmosodsz vele, de szikár leszel, nem felpumpált (ami szerintem undorító is, de mindegy).

2015. máj. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A második hónap elejére kockás lett a hasam. :))))
2015. máj. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!