Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futás? Kezdeti mennyiség?...

Futás? Kezdeti mennyiség? Minimum teljesítmény?

Figyelt kérdés

Nulláról kezdem az egészet. Nagyon rég volt, hogy sportoltam utoljára. Tegnap nekiálltam. Fél km-t futottam. Szörnyű leírni milyen kevés, pedig soknak éreztem :D Ma 1 km-t jó lenne lefutni és azt tartani 1-2 napig. Aztán felekkel emelni szép fokozatosan. Ez így nagyon gagyi, kevés szerintetek? Nem fogyás a cél, csak maga a mozgás, kis erőnlét, egészségesebb élet stb.

Ez így zero teljesítmény vagy nem olyan szörnyű? Nem tudom. Leírva nagyon nagyon kevés. Más hogyan kezdte?


2015. ápr. 8. 08:48
1 2
 11/11 anonim válasza:
Szerintem működik ez a fejben dől el téma. Letöltöttem az új telefonomra egy futó appot, hogy oké akkor nyomjuk neki, jó az idő stb. Le-kell-fogynom. És. lefutottam 10km-ert. oké, tényleg baromi lassan 7:30as kilométereket futottam, az kb gyors gyaloglás. De motivált, hogy ha mások is látják a teljesítményem mi lesz...most már lementem 7 perc alá, eddig 5x futottam. Átlag 7km. 21L,
2015. ápr. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!