Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért így néz ki sok küzdőspor...

Miért így néz ki sok küzdősportoló?

Figyelt kérdés

Jó, nem arról van szó, hogy legyenek szarrá gyúrva meg látszódjon a hátsó nyerítő izmuk, de vannak olyanok, hogy frankón lóg a hasa meg a melle.

Taktikailag nem lenne előnyös, ha a testtömegük kisebb részét tenné ki a háj?



2015. ápr. 8. 11:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem, mert a kondis izom ami szép csak látványra jó.

Ha beküldenél egy Cutlert mondjuk Mirko Cro Cop ellen úgy agyon verné hogy az nem igaz.

Az igazi erő a erő az MMA-sokban van. Az az izom nem szálkás és nem csak arra jó hogy kinyomják vele a 300kg-t egyszer.

Ami rajtuk van izom az eléggé jól véd, nem sérülékeny és használható.

2015. ápr. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Cro Cop szerintem pont az, akire nem illik a leírás, ő már elég izmos és kevés rajta a háj.
2015. ápr. 8. 11:58
 3/13 anonim ***** válasza:

Akkor kire gondolsz?

Mirko-t csak példának hoztam fel, mert ő se egy testépítő, de beverné az összeset.

Feder Emelianenko, vagy kit mondjak hogy nem olyan izmos?

2015. ápr. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Roy Nelson :)
2015. ápr. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Már megin mi az anyám úristenéért hasonlítgatsz testépítőket küzdősportolókhoz???

Eszem megáll az ilyen debilektől...

A legtöbb küzdősportoló szarik magára, foggalma nincs étrendekről, egyszerű sportszeretetből sportol... Boxolóknál meg ahol súlycsoportok vannak előfordul, hogy kell a háj, mert olyan súlycsoportban akar indulni a versenyző, amihez szárazon köze nem lenne... De úgy általánosságban nem a profikra jellemző a háj...

A testépítésnem meg köze nincs a küzdősporthoz, attól még az izom az izom..

2015. ápr. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyébként elég szegényes mentális állapota lehet annak, aki azt hiszi, hogy az erő csak divatsportokra jó... Egy mma-s se azért erős mert mma-s, hanem mert súlyzós vagy saját súlyos edzést végez.. Bár én azt se értem miért divat ezt mostanság ketté választani... Mintha a saját súly nem lenne súly...
2015. ápr. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Roy Nelson tökéletes példa.

Egyébként pont, hogy nem testépítésről beszéltem(le is írtam az elején), hanem taktikáról beszéltem.

2015. ápr. 8. 12:57
 8/13 anonim ***** válasza:
Roy Nelson egy erősen endomorf lomha dög, ha leszálkásítana már köze nem lenne a súlycsoportjához és a fürge kis ektomorfok darabokra szednék.
2015. ápr. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

1. A zsír védi a szöveteket és szerveket.

2. Tisztelet a kivételnek,de a legtöbb gyúrós kötött izomzatú.

3. Nincs/kevesebb a koksz.

4. Az erős ütés és rúgás nem csak technika,hanem testtömeg kérdése is.

2015. ápr. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hiába van gy nagydarab és rúgsz nagyot, ha egy lomha dög vagy, nem azért zsírosak az eféle sportolók, mert véd a zsír... Ez baromság, az izom 1000* többet véd, mint a zsír... Egyszerűen ebben a súlycsoportban olyan emberek vannak, akik testfelépítésükből, mozgékonyságukból, ne adj isten habitusukból adódóan alacsonyabb súlycsoportban esélytelenek lennének.
2015. ápr. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!