Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Flabéloszal kapcsolatos?

Flabéloszal kapcsolatos?

Figyelt kérdés
Én egy vékony csajszi vagyok de a combomat a fenekemet illetve a hasamat szeretném erősíteni feszesíteni? A fenékre illetve combra jó a Flabélos? A hasra meg azt akarom használni ami kicsit meredekebb fent meg kapaszkodok a lábammal térdepelek és huzom fel magam.... most csináltam előszőr épp hogy fel tudtam magam huzni vagy 5 ször... tiszta gyenge vagyok, de inkább a Flabélos érdekelne hogy szerintetek ki kerekedik a popsi? Már csak azért kérdezem hogy jó e mert azért elég drága mulatság. Én hetente 3 szor tudnék menni 20 percre.

2015. ápr. 10. 05:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

A hasizom erősítésére jó az a gèp amit írtál, de hasprés és lábemelés függeszkedve mèg jobb lenne. A flabelosz pedig semmit nem ér. Tényleg, nem bunkóságból írom. Sok kolléganőm végzi, de ugyanúgy néznek ki 1-2 év múlva is.

Tudod mi kell? Súlyzós edzés, ha lehet teljes testre. Lábedzésre és fenékre: guggolás, kitörés, merev lábas felhúzás. Persze mindent súlyzóval. Ettől lesz kerek popsi nem a flabelosztól. És persze megfelelő étrend.

2015. ápr. 10. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Én röviden annyit írnék, semmi értelme a gépnek.


Azért, mert vannak valódi, akár ingyenes, hatékony erősítő gyakorlatok. Innentől kezdve nagyon ritka lesz az, amikor valamiért erre a gépre lenne valódi szükség.


Aki erősítené a combjait, az guggol.

Törzsmerevítők edzésére is számos gyakorlat van, hasprés mellett statikus tartás gyakorlatok.


Értelmetlen drága mulatság. A pénzt étrendre kellene költeni, hogy legyen tápanyag amiből szép lassan épülhetne az izomzatod, amiből 'kikerekedhetnél', esetleg igazi edzőre.


---


Saját történet, én még olyat is tudok, hogy fitnesz edző próbált meg flabelosz gépet működtetni, mert ugye felkapott volt, erre volt az igény.. nemtom, azóta bezárt, mindegy is.


Hát ha valaki odament hozzá, mert jártak csajok.. annyit kellett volna csinálniuk, hogy odaadják a pénzt a nőnek, és nem a gépen rezegtetik a hájukat, hanem kérnek egy alap erősítő gyakorlatsort, megkérdezik hogyan kell helyesen guggolni... az emberrel (edzővel) kellett volna foglalkozniuk nem a géppel. Ironikus.

2015. ápr. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy miért hiszi mindenki, hogy ezen a rezgő gépen csak álldogálni kell? Nálunk van, rendes edzést tartanak rajra, guggolsz, bicepszelel, hasizom gyakorlat, stb, csak a gépen, s rezgés ad neki egy pluszt. Nem csak álldogálni kell rajta..
2015. ápr. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Tèvedés. Nem ad pluszt a rezgés.
2015. ápr. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
semmit nem ér a gép, és pénzkidobás csak.. barátnőm volt már ilyenen, semmit nem ért
2015. ápr. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Nagyon sok pluszt kellene adjon ennyi pénzért.


Bár szerény véleményem szerint sem ad semmi pluszt, hacsak nem az élmény..

2015. ápr. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, hogy hol van ilyenkor a fogyasztóvédelem? A balatoni büfést simán megvágják súlyos tízezrekkel, ha nem tünteti fel a 0,33-as kóla literenkénti egységárát, de ott ahol lassan komplett iparág épül a fogyasztók átverésére , nem tesznek semmit? Szerintem ez is simán kimeríti a Btk csalás fogalmát, de még a legnagyobb jóidulattal is erősen " elferdíti" a valóságot.
2015. ápr. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Bizonyítsd be, hogy csalás.. mégis milyen jogszabály vonatkozhatna flabeloszra? És akkor a hot ironra meg az épp divatos csajtornákra is rá fog mászni a fogyasztóvédelem, mert ez a mozgás az ízületeknek nem jó, a másik meg semmire sem jó?


Csak arra van kínálat amire kereslet is, sok sötétet nem lehet megvédeni ám saját maguktól.. ha a flabeloszt bezáratja a fogyasztóvédelem, akkor aki nagyon hülye az 2 hét múlva kinyírja magát mert halálra koplalt.. nem lehet ám mindenkit megmenteni a saját.. magától :D

2015. ápr. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
hát pedig rezeg...itt nálunk power plate van, ami szerintem kb ugyanaz. és normál edzők, normál edzést tartanak rajta. olyan edzők, akiknek nem csak és kizárólag a testépítésről van fogalmuk...
2015. ápr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Akkor csináld. De akiket ismerek azok semmit nem èrtek vele. Ellentétben akik itt és màshol is ràm hallgattak azok jó formában vannak. Ennyit erről.
2015. ápr. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!