Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szules utan (nem csaszar)...

Szules utan (nem csaszar) mikor lehet elkezdeni gyakorlatokat vegezni a hasizom tajekan?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 14. 12:16
 1/9 anonim válasza:
A szakirodalom azt mondja, hogy akkor, amikor hanyatt fekve a hasizmodra merőlegesen középen az ujjaidat belenyomod a hasizmodba, és megpróbálsz felülni. Ha 2 ujjad belemegy az így keletkező lyukba, akkor várnod kell még.
2015. ápr. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szólj, ha nem volt elég világos, amit írtam (első vagyok).
2015. ápr. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%

Bocsi de ez nem igaz. Ha befér a két ujjad a köldöködnél, akkor az azt jelenti, hogy szétnyílt a hasizmod, ebben az esetben speciális torna kell,mert a hagyományos hasprés, lábemelés csak ront rajta.

Elvileg hat hét múlva van kontroll, ha a doki azt mondja mehet, akkor el lehet kezdeni óvatosan sportolni, de csak lassan fokozatosan. Először csak séta, aztán lassan növelheted az intenzitást, de a felülés még sokáig kerülendő!

Keresgélj love your belly videókat a jutubon, azok nagyon jó gyakorlatok, nemcsak szétnyílt hasizomra!

Fontos, hogy a medencefenék, és az alsóhát izmait is erősítsd a hassal együtt. [link]

2015. ápr. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Hát szerinted (3.as), amikor a hasad akkora lesz, mint egy dinnye, akkor nem távolodik el a két párhuzamos hasizom egymástól? Szülés után nem ugrik össze, mint egy gumilabda, annak is kell idő. Az első 6 hét után csekkold meg, s várj türelmesen, míg összeáll, nekem 2 hónap utántól már nem fért be a két ujjam, tehát nem maradt úgy.
2015. ápr. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem se nyílt szét, de nem álltam neki két hónap múlva haspréseket csinálni. Ez ennél bonyolultabb,azért írtam, hogy alsóhát és medencefenék edzés is kell, mert enélkül többet árt mint használ. Ezek is csak lassan fokozatosan, minimális terheléssel.
2015. ápr. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom szoptatás alatt vigyázni kell mert nem tesz jót a gyereknek.
2015. ápr. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A tejtermelésnek nem tesz jót a nagyon megerőltető intenzív mozgás, és regenerálódni is nehezebb, lassabb. Ezért nem szabad hirtelen nagy terheléssel edzeni, ezért írtam, hogy lassan, óvatosan, fokozatosan!
2015. ápr. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szülés után, amint kiengedtek a kórházból én rögtön elkezdtem tornázni. Persze csak óvatosan, mértékkel. Speciális szülés utáni tornát csináltam. Azt, hogy pontosan mit csináltam arra már nem emlékszem, már majdnem 19 éve volt.
2015. ápr. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
speciális tornát kell végezni (eloszor intimtornát, majd sepciális tornát hasizomra- azért, hogy az késobb ne nyiljon ki, ne tolodjanak még lejkjebb a szervek) sajnos Magyarországon sza.rnak erre az anyukák, 40 évesen megmár sokaknál vizelettartási probléma van, illetve szétnyilt hasizom, vagy éppen nem áll vissza a hasuk..vagy éppen pár év mulva kiderul lecsuszott a méh stb . stb.
2015. ápr. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!