Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mellizmot milyen gyakorlatokka...

Mellizmot milyen gyakorlatokkal tudnék erősíteni? És úgy általában, egy izomerősítő tornával kb. mennyi kcalt égethetek el egy óra alatt?

Figyelt kérdés

Rászántam magam, eldöntöttem, lefogyok!


Mivel elég komoly súlyfelesleg van rajtam (174 cm/106 kg), ezért kikértem a háziorvosom segítségét is.


Már egy hete diétázok, odafigyelve mindenre (kcal, ch-fehérje arány, GI), a mozgással viszont bajban vagyok.


Az egészségügyi problémáim miatt a doki nem ajánlja sem a cardio, se az aerob tornát, amíg legalább 10-15 kg-ot nem fogyok!


A kerékpározást ajánlotta elsősorban, ezt szabadidő hiányában egy héten 3-4-szer tehetem meg, akkor letekerek 20-25 km-t. Illetve emellett napi félóra torna beleférne minden nap az időmbe, heti 3-4 alkalommal akár több. De nem futhatok, nem ugrálhatok, csak erőteljesen mértékkel (kb. bemelegítés szint), illetve olyan gyakorlatokat végezhetek, amit ülve, vagy fekve el lehet végezni.


Tehát hasizom, popsi, láb OK. Viszont tartok attól, ha lefogyok, a melleim nagyon meg fognak ereszkedni, még a mostaninál is jobban. Jó, tudom, bőr, és zsírszövet, meg genetika, de remélem, ha az alatta lévő izmokon erősítenék, az talán számítana valamelyest.


Mit ajánlanátok erre?


Illetve még egy kérdés: ha ilyen izomerősítőket végzek, cardio-, és aerob elemek nélkül, azzal mennyi kcalt égetek?


2015. ápr. 14. 22:29
 1/2 anonim válasza:

Szia ,ezen az oldalon szerintem mindent megtalálsz

[link]

2015. ápr. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de engem inkább otthon végezhető gyakorlatok érdekelnének. :)
2015. ápr. 18. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!