Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki mekkora táskát hord edzésre...

Ki mekkora táskát hord edzésre, mi az ideális?

Figyelt kérdés
Elszeretnék kezdeni járni edzeni konditerembe, viszont nincs itthon semmilyen sport táska, ezért venni szeretnék egyet, amit mondjuk kisebb utazásokhoz is tudnék használni, a kérdésem fentebb látható, köszi a válaszokat előre is! 19/F ha számít :D

2015. ápr. 19. 17:14
 1/2 anonim válasza:

Nincs akkora táska, amit ne tudnék telepakolni. Én olyan sporttáskát vettem, ami (így utólag elnézve) leginkább azoknak felelne meg, akik jógázni járnak, mert mire ebbe sikerül a cipőmet úgy eligazgatni, hogy a cipzárt is be tudjam húzni, a nap is lemegy. Arról, hogy egy (nagyobb) flakon beleférjen, már nem is álmodozom...


Láttam már embereket hátizsákkal is érkezni a terembe, de vannak olyanok is, akik táskáját egy hétre való ruha sem töltené meg. A legjobb az lesz, ha felemeled a hátsódat, bemész egy üzletbe, és szemrevételezed a kínálatot. Valahol van egy arany középút a hatalmas és a használhatatlanul kicsi között. Mindenképp kalkuláld bele azt, hogy a rendelkezésedre álló hely közel felét a cipőd fogja kitenni.

2015. ápr. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos választ, vettem egy a közepesnél kicsivel nagyobb táskát, majd meglátom mennyire kényelmes lehet nagy lesz! XDDDD
2015. ápr. 22. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!