Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sípcsont melletti izom, vádli...

Sípcsont melletti izom, vádli fájdalom futás, ugráláskor?

Figyelt kérdés

Futni és kosarazni szoktam, nem vagyok túlsúlyos, régebben is futottam már és volt ez a probléma de egy új futócipő megoldotta a problémát, legalábbis én így vélem. Azóta ugyanazt a cipőt használom, szerintem még nem használódott el, nincs benne annyi kilométer. Kosarazni (streetball) is ebbe a cipőben szoktam, szóval megy a labda utáni szaladgálás, és ugrálás. Ma arra lettem figyelmes, hogy sajog a vádlim és az izom a sípcsont mellett.. Úgy terveztem, hogy kocogok egy kicsit de nem ment mert fájt, kosarazás után. Nyomkodtam az izmomat, úgy nem fájt jobban ha ez számít valamit. És pont tegnap kezdtem el egy intervallum edzést, szóval eléggé ki van még az összes izmom fáradva, de nem akartam ma sem tétlenkedni.

Mi lehet a gond?


2015. ápr. 22. 19:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!