Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » P90x-el így is fogyhatok?

P90x-el így is fogyhatok?

Figyelt kérdés

Az elmúlt pár év során eltunyultam, nem ettem megfelelően így 75 kgról mára 88 kg lettem! Régen elkezdtem már a P90x edzés programot de nem voltam valami kitartó, így csak pár hetet csináltam, bár akkor semmi feleslegem nem volt! :)


Szóval, rátérve a lényegre, ha most elkezdem, és végig csinálom, anélkül is fogyásnak indulhatok, ha a HOZZÁ TARTOZÓ táplálkozást elhanyagolom, és úgy mondd, odafigyelek az egészséges táplálkozásra! Szóval, nekem ezzel nem is igazán az a célom, hogy szép izmos legyek, hanem hogy az állóképességem nőjön, és persze a fogyás!

(Szerintem egy - 15 kg nem ártana)


Lényegében erre lennék kíváncsi, ha egészséges életmód mellett csinálom, beindulhat a fogyás, a napi kb. 1 órás intenzív testmozgástól?



2015. ápr. 25. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden mozgás elősegíti a fogyást. Étrendfüggő. Ha kalória mínuszban vagy, akkor fogysz.
2015. ápr. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor jó, csak annyi hülyeséget szoktam olvasni mindig, így gondoltam felteszem a kérdés, hátha valaki aki ebben jártas, megmondja a frankót! És bár tudom, hogy szokták mondani hogy nagyobb %-ban a kaja a lényeg... de nyilván ha sportolsz keményen akkor csak leadsz pár kilót! :)
2015. ápr. 25. 15:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Így van. Eleve a sporttal elégetsz jó eseten 400-500 kcal-t és ha még az étrend is okés, akkor tuti a fogyás.
2015. ápr. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Így van? Dehogy van így...

Ha nem tudod milyen alapanyagból mennyit eszel akkor egy zsákbamacska az egész, vagy kalória deficitben leszel és fogysz, vagy nem... Még az is lehet, hogy a több mozgástól javul az étvágyad és hiába eszel "egészséges" kajákat, többet eszel mint kellene és még hízol is... Nem szeretem % ban kifejezni, mert hülyeség, de ha ebből értesz, akkor 70-90%ban minden a kaján múlik... Még a bibliában sem hülyeségből van benne:

Az vagy amit megeszel...

2015. okt. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És az "egészséges táplálkozás" a közhiedelemmel ellentétben nem abból áll, hogy barnarizst eszel sovány hússal, sok zöldséggel meg gyümölccsel, hanem, hogy rendelkezel ismeretekkel arról, mit miért és mennyit eszel...
2015. okt. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!