Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Boksz edzést keresek de még...

Kérdezlek kérdése:

Boksz edzést keresek de még nem találtam, tudsz segíteni?

Figyelt kérdés
Én bokszolni szeretnék járni Budapesten, a blaha lujza tértől kb fél órára lévő helyen max. Az edzőterem felszereltsége nem olyan érdekes, inkább az edzés minősége érdekel, inkább legyen az a jó. Keresgéltem én is interneten, de manapság a legtöbb edzés ott kezdődik, hogy akkor havi bérlet 10-15ezer forint amit én azért sokallok kicsit.

2015. ápr. 30. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Érdekes, az ökölvívás olcsóbb szokott lenni. De hát a főváros..


Amúgy ha minden nap mehetsz edzésre, akkor 10 000 forint akármilyen sok is a kereseti viszonyokhoz képest, igazából korrekt ár egy normális edzésért.

2015. ápr. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Havi 3000-5000 Ft szokott lenni. Rendes egyesülethez kellene menni, nem ilyen "maszek" helyre, mert se sportorvos nem fog látni, de lehet, hogy még számlát se kapsz fizetés után.
2015. ápr. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!