Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Olyan torna videót keresek...

Olyan torna videót keresek amiben HAS, COMB, esetleg, kar, hát erősítés van? Ugrálás kizárva és helyben futás is. Azt később tervezem kint. Otthoni tornázáshoz kellene segítség. Max.20-25 perceset szeretnék.

Figyelt kérdés
Norbi, Réka, Béres A. tornái kizárva, mert egy kezdőnek túl durva, túl hosszú. Próbáltam már. Hasonlót mint Jillian Michaels Ripped in 30. Köszi

2015. máj. 1. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:
a fegyencedzés könyvben van ilyen.
2015. máj. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A fegyencedzés című könyvet ajánlom én is.
2015. máj. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat. Belenéztem, de én ezekhez nagyon kezdő vagyok. Felhúzódzkodás teljes testtel karizom nélkül elég necces :(
2015. máj. 1. 21:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem azon a szinten kezdi. A húzódzkodás pl invertàlt evezéssel kezdődik, mikor a làbad támaszkodik és a tested húzod egy rúdhoz.
2015. máj. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kovpet ***** válasza:
Ez egy könyv. Ne "belenézz", hanem olvasd el :)
2015. máj. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket. A youtube-on van sok videó a fegyencedzésről, ezekbe "néztem bele". Nekem nem jön be. Nagyon egyszerű okai vannak. Nem a karom akarom FŐLEG erősíteni, hanem a lábaimat, hasat. Sem általánosbn, sem később soha nem tudtam megcsinálni rendesen a szabályos fekvőtámaszt. Mikor ki kellene tolni magam, szó szerint elenged a karom, arcra esek. Ennyi. Ezért nekem a Ti által javasolt edzésformátok nehéz. Fényévekre van tőlem. De azért köszönöm a segítségeteket.
2015. máj. 2. 10:58
 7/9 anonim ***** válasza:
2015. máj. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Erről beszéltem èn is, nagyon az alapoknál kezdi. A fekvőtámaszt így ahogy a videoban van. Ezt egy 80 èves öregasszony is megcsinàlja.
2015. máj. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kovpet ***** válasza:
Ez egy KÖNYV. Olvasd el (elég csak a gyakorlatokat és van online is kalóz verzió).
2015. máj. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!