Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ismertek ilyen minőségi edzőt?

Ismertek ilyen minőségi edzőt?

Figyelt kérdés

Üdv. Az volna a kérdésem, hogy ismertek Budapest környékén olyan lovasedzőt, aki képes "okosítani" picit átlovagolni, és fejleszteni a lovam? (10éves, agyas, telivérezett). Vannak szemmel látható problémák, és én egyedül, "nagyobb ember" segítsége nélkül nem tudnám kijavítani.

Alapvető hibák: nem képes az átmeneteket megfelelően végrehajtni, sokszor belegurul, gyorsan rohanva átesik, mindez se nem szép, se nem jó. Baromi erős szája van, ha olyan a kedve rángatja a fejét fel s alá. Stb stb, röviden próbáltam leírni a problámkat, ettől természetesen sokkal több van, de ezt majd csak személyesen szeretném megtárgyalni, ha sikerülne találni valakit. Nem zárkózo el a lovardaváltástól sem, ugyanis úgyérzem, hogy ez a ló velem együtt csak egy igazán szakképzett, nyugodt, ámde erős, kemény edzővel javítható. Nyilván itt szó nincsen arról hogy én tökéletesen csinálok mindent, éppen ezért keresem észszerű keretek között a lehető legjobbat. A jelenlegi helyem szerintem a mostani igényeimet (főleg a ló lovaglásával kapcs.ban) nem képes kielégíteni, de anyagilag mi sem vagyunk úgy elengedve, hogy 70-80ezrekért tartsunk Tattersall szerű körülmények között a lovat.

Mielőtt bárki kérdezné miért van ilyen béna fejemmel lovam, annak mondom, hogy beleszerelmesedtem, és mindennél jobban szeretem Őt, ráadásul úgy gondolom, hogy egy ilyen akadályt képesek leszünk leküzdeni együtt, mgefelelő edző segítségével! :)

Díjlovas edzőt keresek elsősorban, ebben kezdtem el versenyezni, csak nem vele. Most viszont nyilván a sajátommal szeretnék, csak ahhoz korrigálni kell a hatalmas hibákat. Akár üzenetben, vagy linken keresztül is várom az ötleteiteket, nagyon fotnos lenne, már nem csikó, agyas is, tehát sok munka lesz vele. Előre is köszönöm! :)



2015. máj. 8. 19:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!