Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A 64 -es prime muhammad ali...

A 64 -es prime muhammad ali vs a jelenlegi dentoy wilder. Ki nyerne?

Figyelt kérdés
szerintem ali túlságosan gyors lenne neki.
2015. máj. 11. 15:15
 1/4 A kérdező kommentje:
deontay wilder*
2015. máj. 11. 15:16
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, látom még nem írt senki talán én is csak azért tévedtem ide mert direkt rá kerestem :) Ugyanis nemrég hallottam először Wilderről és már tudtam ,hogy egyből születnek majd ali vs wilder kérdések. A jelenlegi boxot nem követem annyira, ugyan szeretem a sportot de egyszerűen senki sem olyan szimpatikus ,hogy a meccseit nézzem vagy nyomon kövessem. Persze egy két nagyobb meccset megnézek de én inkább a régi időkben élek :)

Ez a " 64-es prime " ez elég fura megfogalmazás de értem :D

Először is. Wilder meccseit elnézve ez a pali mást nem csinál (kivéve a kövérke stiverne ellen) mint megy előre mint a cséphadaró és hadonászik a hosszú kezeivel. Ennyi. Akkorákat lendít a három méteres kezeivel, hogy mindig csodálkozom hogy a fszba nem hajolnak el ezek az emberek, mivel bőven lenne idő rá , nem kötelező szétveretni magad.

Márcsak ebből kiindulva ,hogy gondolhatja bárki is a sok "szakértő" ,hogy a Legnagyobb ellen lenne esélye ennek az ostoba cséphadarónak? Főleg a sok elvakult dick rider akik szerint kiütné. Alit sosem tudták kiütni , olyanok sem mint George Foreman vagy egyesek szerint a legnagyobb ütőerejű nehézsúlyú Earnie Shavers. Nézd meg a meccset kapott rendesen, de ali iszonyú kemény állú volt. Emellett a leggyorsabb a legokosabb és a legszívósabb is. És akkor ki ez a Wilder? Olyan mint egy pók csak neki két keze van. Csapkod össze vissza.

A másik kedvencem a Mike Tysonos összehasonlítás - mert ugye nincs is értelmesebb dolog a mi lenne ha fejtegetéseknél - ahol a Wilder fanok szintén istenítik szimplán arra hivatkozva ,hogy hát nézzétek már meg a magasság különbséget. Ja lehet, ez egy normál boxolónál már elég lenne de itt Tysonról beszélünk. Ezek vajon látták már a fülleharapós youtube videón és a másnaposokon kívül Tysont boxolni? A 19-20-21 stb éveiben senki sem állíthatta volna meg. Nincs értelme Alizni itt is meg semmi , talán lehet ő igen , de mondom ez értelmetlen. Tyson még egy csíkot is felszippantott volna Wilder pók mancsai elől elhajlás közben. Esélye nem lenne a srácnak Mike a képébe mászna egyből akkor meg aztán sokat ér az ütőtáv, ezt a palit Mikenak találták ki. Közel menne pár ütést kikerülne majd Bamm Bamm lámpa lekapcs. Terülne el a földön a girhes.

Erről ennyit, nem kell minden nagyképű ostoba senkit Alival BOXBAN összeméregetni , mert a többi részéről ne is beszéljünk. Hogy ezek közül a legtöbben emberileg mekkora nullák azt inkább hagyjuk.

2015. máj. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

ali megoldaná tysont.


a csucs tyson állva maradtak trucker smidth green millis.


Ezeknél ali messze gyorsabb volt.


foremant pedig kifejezetten kerülte.

fraizert néztem volna meg tyson ellen.

2015. máj. 16. 14:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Ali nyerne. Wilder csak egy másodrendű boxoló hozzáképest, a 60-as évek beli Alit megütni sem tudná, nemhogy kiütni.
2018. febr. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!