Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Insanity Max 30 mellett elég,...

Insanity Max 30 mellett elég, ha csak szombaton haskerekezek és guggolok?

Figyelt kérdés

Ha nem, hányszor kellene egy héten? Vagy pl. a Max 30 mellett egyik nap guggolok és karra edzek kicsit, minden másnap pedig haskerekezek?


(Főként olyan válaszát várom, aki valamelyest képben van a Shaun T féle edzésekkel ^^ +lány vagyok ha ez számít bármit az edzés szempontjából)



2015. máj. 11. 22:39
 1/2 A kérdező kommentje:
Szeretem Shaun T edzéseit és végig is akarom csinálni a Max 30-at, viszont tudom, hogy önmagában ettől ugyanolyan lapos maradok, mint vagyok. Azt meg nem szeretném :D
2015. máj. 11. 22:40
 2/2 anonim válasza:
Hat ez nagyreszt attol fugg, hogy mit szeretnel elerni vele. En tobbszor vegigcsinaltam az insanityt es az insanity asylumot, de a max 30at meg nem probaltam. Amikor eloszor elkezdtem, akkor egyaltalan nem voltam formaban es valamennyit erosodtem tole, de osszessegeben leginkabb formaz es ha rendesen eszel mellette, akkor fogyaszt, de nem leszel kifejezetten izmos tole. Ha nem fogyni vagy formaba jonni szeretnel, akkor inkabb a p90x-et ajanlanam. Ott nem a sajat sulyoddal dolgozol, az inkabb erosito edzes. Ha az insanitynel maradsz es izmosodni szeretnel, akkor szerintem heti 2-3szor sulyzos edzest csinalj.
2015. máj. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!