Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen "wearable"-t tudtok...

Milyen "wearable"-t tudtok ajánlani futáshoz?

Figyelt kérdés

Szeretnék a futásaimról GPS adatot gyűjteni. Arra gondoltam, hogy vennék egy ilyen órát vagy karpántot, ami nyugaton nagy divat, wearable-nek hívják, nem tudom magyarul hogy nevezik. Kb 25-öt szánnék rá, annyit kell tudnia, hogy GPS legyen benne, USB-ről tudjam tölteni, meg hogy 2 órát tudjon loggolni újratöltés nélkül. Nyilván előny, ha van benne óra, pulzus mérő, stb... de nem életbevágó, ezért az árért meg pláne nem kell túlzásokba esni. Ha jól tudom a GPS olyan, hogy a műholdak küldik a jelet, szóval nem kell előfizetés, semmi rá, hogy működjön, szóval az a része is pipa. Van már köztetek olyan, aki használt ilyesmit és bevált neki? Van ötletetek márka és típus terén?


Megj: Néztem már futóöveket mobilhoz, de az jött le, hogy azok inkább a lányoknak valók. Néztem karra csatolós micsodát mobilhoz, de nem jött be, szerintem zavarna. Esetleg bármi egyéb, amiről tudtok ezen a téren?



2015. máj. 12. 04:07
 1/1 A kérdező kommentje:
Ilyen árkategóriában sajnos nincsen. Garmin Forerunner 10 a legolcsóbb, az 40k jelenleg, és teljesen megfelel az elvárásoknak. Közben viszont ráálltam hosszabb távokra is, szóval az üzemideje nem lesz jó, muszáj lesz vennem egy Garmin Forerunner 15-öt vagy egy Polar M400-at. A pulzus mérésére van mellkaspánt, ami 10-15k körül van, de nagyon kényelmetlen. Helyette lehet 30k-ért Mio Link-et venni, ami csuklópánt és ANT-es adatátvitelt támogat. Ezzel a Polar nem kompatibilis, csak a Garmin. A kettő együtt 80k, amire jelenleg nincs pénzem. Egyelőre vettem egy karpántot a mobilomnak 4k-ért. Melléje majd veszek egy Mio Link-et, aztán összevarázsolom a kettőt, hogy egyszerre mérjenek pulzust és GPS koordinátát.
2015. jún. 16. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!