Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 100% poliészter póló, nem...

100% poliészter póló, nem igazán látom nedvesnek, a bőröm viszont teli van izzadsággal?

Figyelt kérdés

Így kellene működnie, vagy túl gagyik a pólóim?

Kétszer futottam kétfélében egy keveset.


2015. máj. 19. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy a poliészterből készült textil nedvszívó?
2015. máj. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fuss majdnem 100% pamut (cotton) pólóban, és a fordítottját tapasztalod majd.

Ha te teregetsz centrifugázás után, akkor azt a pólót válaszd, ami a centrifugálás után dögnehéz. (Abban sok a pamut) Ami könnyű teregetéskor, abban sok a műszál, abba bele fogsz izzadni...

2015. máj. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tudom, nem nedvszívó, csak én azt hittem, alig leszek tőle nedves, és a póló külső felén majd kifolyik az izzadság. (nem így szó szerint :)

Azt furcsálltam, hogy mintha csak rajtam tartaná az izzadságot.

Vagy ennek így kell működnie, és a lukakon keresztül párolog majd el rólam?

2015. máj. 19. 21:12
 4/5 kate76 válasza:
91%
Gyerekkoromban láttam és tapasztaltam, hogy ami 100% poliészterből készül, azt kerülni kell, de nagyon. Ma már teljesen más a véleményem. A főként futóknak készült poliészter technikai ruhák modern szövéssel és pamut által helyettesíthetetlen funkciókkal készülnek. A kérdésre pedig egyértelmű a válasz, azok a pólók gagyik.
2015. dec. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem is a poliésztertől leszel nedves, hanem a futástól!
2015. dec. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!