Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sikerült már valakinek futástó...

Kini28 kérdése:

Sikerült már valakinek futástól lefogyni, izmosodni? 2 hete kezdtem, heti négyszer szeretnék menni és az étkezésre is próbálok odafigyelni. Sajnos a combom, nagyon löttyedt, szeretném ha feszesebb lenne, és vékonyabb.

Figyelt kérdés
2015. máj. 24. 22:37
 1/4 anonim válasza:
1 hónap után már magadon is érezni fogod, hogy használ a dolog. Szerintem már most is feltűnhet, hogy sokkal jobban bírod, mint első nekifutásra.
2015. máj. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 makosgubacs ***** válasza:

Nekem fogynom spec nem kellett, és versenyfutó sem vagyok, de én nem tapasztaltam különösebbb izmosodást. Mármint, olyanra gondolok, ami jelentősebben látszana. :)


De ki kell próbálni, aztán majd meglátod, hogy neked bejön-e, mindenki teste más.

2015. máj. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen. 0-ról jutottam el a hosszú távokig. Elég magas vagyok, és kinézetre nem voltam kövér, de volt rajtam mindenhol egyenletesen felesleg, előtte éveken át inkább súlyzóztam, nem túl komoly szinten.


Fogyni egyértelműen fogytam, a lábam és a hasam valamennyit izmosodott.

Azzal, hogy a zsírpárnák leugrottak a hasról, a derékról, valamennyi a fenékről jobban is látszanak az izmok, így ha nem is erősödött valami, akkor is jobban néz ki.

A comb érdekes kérdés, egyszerre fog fogyni (és ezzel feszesebbé válni), meg erősödni, így sok embernél (főleg nőknél) marad a vastagabb comb, de az izmos, feszes lesz, nem löttyedt.


Viszont a felsőtestről veszítettem izmot, izmot is, vagy inkább úgy mondanám, hogy eléggé leszálkásodott a felsőtestem, de ez inkább a hosszabb távokkal jelent meg.


Azt azért tudd, hogy a futás sem csodaszer, fogyaszt, és izmosít is, de még az amatőr maraton futók között is látni súlyfelesleggel, nagyobb fenékkel, vagy egy kis hassal rendelkező embereket, szóval az alkat, vagy az étkezés sokat számít én például azt ehetek mellette, amit csak akarok, de ez nem mindenkire igaz.


Mennyit tervezel futni 1-1 alkalommal? Mennyit futsz most?

2015. máj. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.Alkalmanként 50-55 percet szoktam futni vagyis inkább kocogni.
2015. máj. 25. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!