Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen cipőt használjak...

Milyen cipőt használjak futáshoz hogy kényelmesnek érezzem?

Figyelt kérdés
2008. aug. 31. 10:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én Adidas sportcipőt használok, jól tartja a lábat!
2008. aug. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Mindenképp érdemes befektetni egy jó minőségű, márkás futócipőbe, hiszen ha valami rosszabb cipőben futsz, az elég csúnya sérülést tud okozni, vagy egyszerűen annyira fájni fog benne a lábad, hogy az egésztől elmegy a kedved.
2008. aug. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
igen ez a baj hogy egy egyszerű 2-3ezer forintos cipőt használok futásra amit befogtam de fáj benne a lábam 7km után már:)
2008. aug. 31. 16:20
 4/11 anonim válasza:
65%
sport cipőt. elvileg a neve arra utal hogy a sportolás közben jó/alkalmas legyen a sportra.
2008. szept. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
most készülök venni egy olcsóbb nike air-t csak jókat hallottam róla... de ahogy nézem a kiírásod dátumát már megvan a cipőd :) grat, milyet vettél?
2009. ápr. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
én most kezdtem el futni, és a Tescóba vettem Cherokit... (nemtom pontosan h hogy írják) Eddig 2X használtam, de semmi fájdalmat nem éreztem....
2009. jún. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Nike a legjobb szerintem
2009. dec. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
szerintem meny el egy sport üzletbe és próbálj fel adidas ,nike , saucony vagy kalenji futócipőket . mert ezek a legkényelmesebbek.
2010. jan. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

tapasztalatból mondom,h a cipő a legfontosabb!!!-minőségi legyen és a méretre is figyelni kell!!!a márka teljesen egyénfüggő,én pl. nem szeretem a saucony-t,az asics-t annál inkább,a csúcs a nike...


ha bp.-i vagy a Spuri futóboltot érdemes felkeresni és ott szakemberek adnak neked tanácsot,segítenek megtalálni a lábadnak,futóterepednek megfelelő cipőt!ne ezen spórolj!!!:)))

2010. márc. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
még annyit hozzátennék, hogy ha kilyukad a légtalp szopás van... nekem is ez volt. és már rég nem veszik vissza.
2010. márc. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!