Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Üdv! Van olyan sportbolt ahol...

Üdv! Van olyan sportbolt ahol kapható SÚLYEMELŐ cipő? (Budapest esetleg, de bárhol jó)

Figyelt kérdés
Köszönöm a segítséget!

2015. máj. 27. 16:43
 1/5 anonim válasza:
nabammeg. en is ezt keresek
2018. jan. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még én sem találtam, csak webshopot. Mégis, hogy a fenébe vegyek súlyemelő cipőt látatlanban, anélkül, hogy felpróbálhatnám. Még sima cipőt sem vennék online, nem is értem... Ha valaki tud helyet írja meg. Köszi!
2021. nov. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha bárki tud vagy lát női súlyemelő cipőt akkor kérem írja már meg. Az se baj ha a sarka minimum 3 cm
2023. márc. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok! A #2-es vagyok. Időközben sikerült két budapesti bolttal is rendelkező webshopot találnom és végre tudtam venni egyet. Először egy olcsóbb Adidas-t akartam venni az első linken, de sajnos nem volt a méretemben fekete színben, és mindenképp azt akartam, így végül inkább a második linken lévő boltban vettem egy drágább Inov-8-at. Nagyon jó kis cipő, szeretem és ajánlom.


[link]

[link]


Utolsónak: Szerintem nincs külön női súlyemelőcipő, csak vegyél egyet a méretedben, ha találsz köztük. Bár 3 cm-es sarkú nem biztos, hogy van, de legalább feltudod próbálni az üzletben és akkor már van viszonyítási alapod az adott márkában és tudsz online rendelni. De vigyázz, mert a Google első 1-2 oldalán van jó pár átverős kamu márka oldal, ahol nagyon alacsony áron hirdetnek súlyemelő cipőket, ne onnan! Máshol fórumon olvastam volt aki onnan rendelt és nem kapott semmit vagy mást küldtek neki. Azt hiszem még az ecipo.hu oldalán is láttam anno párat kisebb női méretben. Aztán ott van még az Amazon, ott biztos találsz.

2023. márc. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kedves 4-es

Köszönöm a linkeket, azért keresek 3 cm sarkú cipőt mert a mostani cipőmnek is akkora a sarka s ahhoz vagyok hozzá szokva. Így ha kisseb cipőt veszek csak esnék buknék benne, s verseny sportolóként nem igazán engedhetem meg ezt magamnak.

2023. márc. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!