Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jumbo+tej mehet? Sok helyen...

Jumbo+tej mehet? Sok helyen olvastam hogy a tej lassítja egyes tápanyagok beéülését (pl:kreatin) de ha 0,5%,1,5%os tejjel ha elkészítem van valami számottevő rontó hatása?

Figyelt kérdés
2010. febr. 26. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
edzés után/közben/előtt vízzel, máskor meg mind1 hogy mivel iszod
2010. febr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindegy, hogy hány százalékos tejjel csinálod a tej rontja a felszívódást mivel tovább kell emésztened.

Ez jó ötlet pihenőnapokon, de edzés után vízzel kell!

2010. febr. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

kössz a válaszokat:)

írhattok még

2010. febr. 27. 20:34
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem mindent elmondtunk:D
2010. febr. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a tejcukor lassítja,nem számít,hogy hány százaék a zsírtartalma a tejnek.

Egyébként semmi bajod nem lesz belőle ,ha azzal iszod,de ezek a termékek már vízzel való fogyasztásra készültek,és úgy adja ki jobban az ízét.

Kreatint egyáltalán nem szabad tejjel bevinni,mivel a kreatinnál az a lényeg,hogy felszívodjon minél hamarabb,de a jumbo-ban található mennyiség az még mehet..talán..de miért akarod tejjel inni?

tejet a kismacskknak!!

2010. márc. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Vízzel a ( jobb ) ez tény és való!! ;)
2011. jan. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!