Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha anyum helyében lennél,...

Ha anyum helyében lennél, megengednéd?

Figyelt kérdés

8 éve táncolok, azóta megvan a spárgám, akár nyújtás nélkül 10 cm mínuszban. Nagyon hajlékony vagyok, nehéz mozdulatokat is egyszerűen megcsinálok. Van egy tánc, ahol le kell mennem spárgába, valaki hátulról megfogja a lábam és hátrahúz egy métert. Ehhez kell az 5-6 cm mínusz. Ez a mozdulat meg se kottyan nekem, egyáltalán nem fáj, és magabiztosan, könnyedén megcsinálom. Nem ülök ki oldalra, és a bőröm sem jön le tőle, mert hosszú gatya lesz rajtunk az előadáson. Annyira jó ez a mozdulat, úgy imádom! A baj csak az, hogy anya nem engedi. Pedig nem fáj, és nagyon vicces:) De nem, anya nem engedné meg. Mégegyszer mondom, egyáltalán nem fáj, még élvezem is! Nagyon jó... Nekem nem is veszélyes, mert már van tapasztalatom ilyentéren. Voltak már sokkal nehezebb mozdulatok is, de anya csak ezt nem engedi, mert rosszul van a mínusztól. Pedig, mikor kicsi volt, neki is megvolt. És járt szertornára is. De "az más".

Te megengednéd anyu helyében?


2010. febr. 26. 20:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Meg.
2010. febr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
meg
2010. febr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Persze, hogy meg, hiszen én is járok táncra és tudom, hogy egyáltalán nem fáj. Néha nagyon furcsán kezelte anya is, hogy miket csinálok, meg hogy tudom megcsinálni, stb.De aztán egyszer eljött fellépésre és látta az egészet egybe, és tényleg elhitte, hogy ez kell a szimpadi látványhoz is :) Szóval szerintem magyarázd el anyukádnak, hogy sok múlik rajta, és főleg ha ő is tudja milyen, akkor nincs mitől félnie, hogy baj történik :) 16/L
2010. febr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is megengedném, plusz ha ilyen adottságaid vannak, kár lenne őket elvesztegetni, szerintem!
2010. febr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Persze hogy meg !
2010. febr. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
mi az h rosszul van a mínusztól?
2010. febr. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Egyszerűen nem bírja. Szerintem azt hiszi, hogy valahogy szétszakadok, vagy nem tudom. Ha valaki nem sokszor lát ilyet, vagy nagyon rég látott, elhiszem, hogy egy picit talán félelmetes, de tényleg nem fáj.

Na, ugye! Akkor ma megbeszélem anyuval (vagy holnap, mert nagggyon fáradt vagyok... :) )

2010. febr. 26. 21:42
 8/11 anonim ***** válasza:
Meg engedném. Amúgy meg mond neki, hogy nem ő a koreográfus, szóval nincs beleszólása :)
2010. febr. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
:) Hát, igen, ez igaz :)
2010. febr. 27. 18:31
 10/11 anonim válasza:
szia!én megengedném,mert ha élvezed ezt csinálni,és jól táncolsz,mint mondtad hajlékony vagy,én biztos hogy megengedném!sztem győzködd anyukádat,hogy engedje meg!HAJRÁ!!
2010. ápr. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!