Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokkal tudom...

Milyen gyakorlatokkal tudom novelni az uto erom?

Figyelt kérdés
Sziasztok 17 eves vagyok okolvivo edzesekre jarok ,versenyzem is.. 60 kg os sulyom tartomfolyamatossan... 170 cm magas vagyok 17 eves.. nemvagyok a leg teknikassab boxolo.. de viszont sokkal nagyobbat utok mint a sulycsoportom beli gyerekek.. es mint pl a 85 kg os baratom aki MMA zik.. nemtudom miert van vagy hogyan van ez de szeretnem tovabbra is erositeni az uto eromet :)
2015. jún. 2. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Gondolom ti is csináljátok azt hogy kis kézi súlyzóval árnyékoltok, azt tudod többet csinálni, meg zsákolásnál megkéred az edződet hogy kicsit ösztönözzön :D nekem ahogy ordibálta a fülembe folyamatosan hogy "MI EZ A KIS CSICSKAPOFON ÜSD MEG RENDESEN ÖREGANYÁM NAGYOBB NYAKAST ADNA" eléggé hatásos volt, valahogy mindig keményebben ütök amikor ez van :D
2015. jún. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rengeteg fekvőtámasz, húzódzkodás, könyöktámasz, bármilyen vicces is, de guggolás, súlyzóval történő árnyékolás, zsákolás egyperces menetekben tiszta erőből. Én ezeket csinálom.
2015. jún. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszi szepen mind kettotoknek :)
2015. jún. 2. 13:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Előzőek + kétkezes súlyzó egyik oldalát megpakolod, majd a súlyos oldalát megemeled, és ütőmozdulatokat csinálsz vele (leginkább egyenesek). Még ezekkel lehet + később, amikor megfelelő izomzattal rendelkezel, elmész boksz mellett crossfit edzésekre.
2015. jún. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2015. jún. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek.. :)
2015. jún. 3. 00:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!