Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van, hogy a Margit...

Miért van, hogy a Margit szigeti rekortán futópályán gyalogosok mennek öntudatosan csataláncban cigivel a kezükben, és ha rájuk szólsz, még nekik áll feljebb, továbbá biciklis köcsögök hajtanak rá a pályára?

Figyelt kérdés

Saját tippjeim:


- szociopátia

- pszichopátia

- mezei tahóság

- a fentiek egyvelege



#pszichopata #Margitsziget #szociopata #rekortán futópálya
2015. jún. 8. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
mert a futók nem gyalogosok?
2015. jún. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18%
Az én tippem,hogy vagy nem elég jelentőség teljes a megjelenésed,vagy nem elég határozott a testbeszéded.Amikor én jártam ki oda futni,soha nem volt ilyen gondom.Látták jövök és már mentek is le,pedig eszem ágában sem volt nekimenni.De ha csíra a megjelenésed akkor is nyomatékosíthatsz.Hangosan turházol egyet 10-15 méterrel mielőtt odaérsz,mintegy jelezve a jelenléted,mutatva hogy itt edzés folyik baz-meg.Ebből látják,hogy na ez egy igazi kemény paraszt és még csak nem izgatja.A feltűnő de határozott paraszt viselkedéstől sokan tartanak,szóval felveheted ezt a szerepet és letakarodnak a sávról=te érvényesülsz.Azt kell sugározd a mozgásoddal,hangoddal hogy az egész terület a tied,nem alku és megbeszélés tárgya a sáv és kész vagy boxolni érte,vagy nekik menni,elsodorni.
2015. jún. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem van valami olyan érzésem a kommenetdet olvasva - de javíts ki ha tévedek - hogy csak szeretnél olyan lenni, mint amit oda leírtál, de valójában te vagy a legnagyobb gyökér az egész telibek@rt budapesten akit még egy 40 kilós apácanő is kibelez a g@cib@?
2015. jún. 21. 02:26
 4/4 Krisz85 ***** válasza:
ezért kell elfelejteni a rekortánt / a margit szigeti amúgy is egy kalap ......., és hosszú távon még le is sérülsz tőle/, és kimenni terepre, meg hegyre futni, ne félj oda nem jönnek a cigiző barmok...
2015. aug. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!