Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék megtanulni gördeszká...

Szeretnék megtanulni gördeszkázni. Hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés

15 éves lány ivarú egyed vagyok, és mostanában jött rám az a fajta dili, amikor mindenben ki akarom magam próbálni.

A deszkázás mindig is vonzott, és most jutottam el ara a pontra h vhogy neki kéne állni.

Ti hogy kezdtetek hozzá? Mekkora sikerrel? Mennyi idő kellett hozzá h belejöjjetek? Előre is köszi a válaszokat..:)


2010. febr. 28. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
A legfontosabb, ne félj attól, hogy elesel és megütöd magad. Tudom, mert én pont emiatt nem tanultam meg deszkázni. Meg kell találni a megfelelő egyensúlypontot. Olyan cipőt hordj, aminek nem csúszik a talpa. És a legfontosabb, kell hozzá egy jobb gördeszka, szóval, ne a Tescoban végy, mert azok hamar tönkremennek. Annak idején öcsém is kettőt már elhasznált, mire rájött, hogy érdemes jobbat venni.
2010. febr. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a Tacskót meg majd messziről elkerülöm..:D
2010. febr. 28. 10:40
 3/4 anonim válasza:
100%
És még annyi hogy sose add fel, ne mérd magad kezdőként a többiekhez ők is ugyan így kezdték mint te, sőt lehet még rosszabbul. Én egyedül tanultam meg az Olliet videókból, 2 hónap kellett hozzá, mert nem mertem senkihez odamenni. Barátnőmet én tanítottam deszkázni, nem kamu: napi 1-2 órát deszkáztunk és a 3-4. napra már 5-10 centiket Olliezott! Azér kicsit elszégyelltem magam előtte az én időmhöz képest :P De azt vettem észre hogy ha nem bátorítom folyamatosan, akkor hamar elszomorodott. De mivel nem mindig van mellettünk valaki, ezért bármi történik, mindig legyen valami ami hajt legbelül. Ez szerintem egy lényeges dolog.
2010. máj. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én is 15 vagyok és én is most (ma) kezdtem el az a helyzet hogy menni meglepően könnyü vele ,de trükkök azok már az ollie is elég nehéz nekem... A lényeg hogy ne add fel bármilyen nehéz is és a végén amikor sikerül megcsinálni rájössz hogy nem is volt olyan nehéz. Én addig fogom csinálni amíg meg nem tanulok rendesen. Aki 15 évesen kezdi annak azt ajánlom hogy ne adja fel hanem küzdjön :)
2010. jún. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!