Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kinek mennyit segít a futás...

Kinek mennyit segít a futás fogyásban? Minden válasz érdekel!

Figyelt kérdés
2015. jún. 11. 19:46
1 2
 1/11 anonim válasza:

Hát énekem nagyon segített 2 kilót fogytam tőle de nagyon meg kell küzdeni érte próbálj meg egy futópadon futni

mert az egy kicsit motivál állítsd be de ne legyen lassú de gyors-se éppen közepes iram 10 percig fuss majd pihenj 1

percet és újra ezt csináld meg 5-ször és garantált lesz az eredmény!!

2015. jún. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát a futópad... rohadt unalmas lesz, most elárulom. Sokkal jobb, ha városban, vagy terepen futsz. Mindig valami újat látsz és nem unod meg. Amúgy segít, persze a kaja a fő szempont. Napi 10km-eket szoktam futni, ez csak szinten tart. Viszont volt olyan időszakom, amikor napi 20km-eket futottam. Na ott akkor jöttek le rólam a kilók rendesen.
2015. jún. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Hát nem mert az utcán a városokban mindenki meg fog bámulni és elveszi a kedved de ha mégis ha kint akarsz futni akkor ajánlom a parkokat az erdőket amin ilyen ki vágott utak vannak de ha kövér vagy akkor nem aánlom mert folyton elfogsz fáradni mindig megálsz nem tudod merre mnny meg még jönnek a közbevágó dolgok!!
2015. jún. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A futás az egyik legjobb lehetőség a fogyásra. Megfelelő pulzustartományban fuss sokáig. Ha bírod. Ha nem, akkor meg apránként szoktasd magad hozzá, először kisebbeket fuss akkor, vagy sétálj bele. Ha valamennyire edzett vagy, akkor a fogyásban segíthet egy pulzusmérő óra is. Beállítod a megfelelő pulzustartományra, és jelzi neked, ha alá vagy fölé mész. Olyan minimum 40 perc lenne az ideális (de inkább több, akár 1,5-2 óra is, ha már megy).


Ha extrém túlsúllyal rendelkezel, akkor kezdheted az úszással, ott nincsenek becsapódások, és nem szedi szét a tested ez a dolog. Ugyanígy azt is javaslom neked, hogy csak sportcipőben fuss, hogy ezeket a becsapódásokat tompítsa neked a cipő. Kalenjik azok már viszonylag olcsón is kaphatók, és egész jók.


Az említett 10 kilométer nem olyan rossz, de ha ahogy fejlődsz, ez úgy fog szépen lassan nőni. A lényeg a megfelelő pulzustartomány és a futás ideje. Meg a kaja. Ne egyél többet, mint amennyi szükséges, és ne egyél édességet. Majd eszel, ha lefogytál.

2015. jún. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja és egy 18 év alatti szervezet jóval kevesebbet bír, ott kérdezz meg egy tesitanárt is.
2015. jún. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Musclemore ***** válasza:

Persze, hogy fogysz, hisz többet mozogsz mint eddig, viszont az se mind1 természetesen, hogy miből fogysz:

zsír, víz, izom- az utóbbi a legrosszabb és futás mellett a legvalószínűbb.

Nem fogsz jobban kinézni ha csak futsz, kicsit fogyhatsz, de mint mondtam izombol inkább.

Diéta kell.

2015. jún. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 aikiboxer ***** válasza:
20 kg 5 hónap alatt, igaz ebben nem csak futás volt, hanem küzdősportok és fegyencedzés is.
2015. jún. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából én nem vagyok duci, elég vékony a testem...régebben voltam ducibb, de az is csak olyan kiskori "kerekdedség" volt. Én különben futni a városban szoktam, olyan utcákban, ahol csak néhány emberrel találkozok! Különben a picit nagyobb pocakom miatt kezdtem el futni, persze ez csak engem zavart. De eredménye is volt, bár ebben lehet közre játszott a növés is.
2015. jún. 12. 14:57
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha jól csinálja a futást, akkor nem igazán fog veszteni az izomtömegéből. Az izomtömegéből azért veszt maximum, mert nem folytatja az erősítést. Ez viszont nem a futás számlájára írható. Ha túlfutja magát, akkor veszíthet még az izomtömegéből. Ha például erősebb futást csinál túl sokáig, az ártalmas. Zsírégető tartományban végzett futással annyira nem lehet mellélőni. Itt van, hogy kábé milyen pulzussal érdemes futni átlagban egy minimum 18 éves embernek célnak megfelelően:


[link]

2015. jún. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Musclemore ***** válasza:
Aki fogyni szeretne és eddig nem edzett az valószínűleg futással minimum 140-150pulzussal menne, ami már veszélyes az izmokra nézve.
2015. jún. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!