Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 1 hónap után ennek lesz...

1 hónap után ennek lesz látható eredménye? És ha igen, hol lesz legláthatóbb? Az igaz, hogy futás előtt a fekete kávé segít a fogyásban?

Figyelt kérdés

minden nap futok min 15 percet. De szeretnék 20-30-40et.

Felhagyok az édességgel, cukros italokkal. Több lesz a zöldség ,gyümölcs fehér hús.

Heti 2-3x aerobikozom vagy ugráló kötelezem. 15-30percet.

heti 3 szor 20 percet biciklizek.


2010. jún. 13. 18:40
 1/7 A kérdező kommentje:

Bocsi a helyesírási hibákért ,de siettem.


Ja és 1-2 napot hagynék néha.. szabadnak.

2010. jún. 13. 18:43
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a kávé magában nem fogyaszt, viszont csökkenti az éhség érzetet
2010. jún. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
értem. köszi a válaszod.
2010. jún. 13. 19:16
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

igen van igazságalapja...

A koffein enyhe termogén hatással bír, mozgás közben egy picit jobban melegiti a tested és emiatt jobban ég a zsir.

a fittness életben diétában természetes a kávé!

2010. jún. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
89%

Nehogy kávét igyál aktív sport előtt, ha nem akarod magad kitenni az infarktus veszélyének! Inkább radírozd le magad mézzel elkevert kávézaccal. Jó narancsbőr ellen, és zsírégető "krémet" is tudsz belőle készíteni.


Ha eddig nem sportoltál semmit, akkor egészen biztosan lesz eredménye.

2010. jún. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%

Kezdetnek tökéletes ez a 10 perc futás, szépen, lassan, fokozatosan emeld a percek számát, és hidd el ha kitartó leszel nagyon hamar látszódni fog a változás!:)

Azért nézd meg ezt az oldalt, én ez alapján kezdtem el futni és csak ajánlani tudom:

[link]

És még annyi, hogy én azt olvastam, hogy edzés előtt, jelen esetben futás előtt zöld teát kell kortyolgatni, mert az is felpörgeti az anyagcserédet de mégse káros mint a kávé!:)

Pussza

2010. jún. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

3. napja futok és a 15 percet már felemeltem 20 ra:D legalábbis már ennyit bírok.:)

2010. jún. 15. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!