Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez hogy lehet? Miért nincs...

Ez hogy lehet? Miért nincs izomlázam?

Figyelt kérdés
Nem vagyok az a nagy sportember, meg nem is nagy kedvencem a mozgás. De hogy lehet az ha tényleg mozgok (magamhoz képest sokat) akkot sincs izomlázam. Ez alatt mondjuk az egymás utani több kosármeccset vagy focimeccset értem. Nem mintha azt akarnám h fájjon valamim, de ilyan furcsa h mindenki panaszkodik h itt fáj ott fáj nekem meg semmi...

2015. jún. 12. 12:32
 1/1 anonim válasza:
Ez függ attól, hogy átlagban mennyit mozogsz. Ha a tested hozzá van szokva x intenzitású / időtartamú / ugyanazt a területet megmozgató mozgáshoz, akkor nem alakul ki izomláz. Illetve a másik lehetséges ok, hogy nem végzed helyesen a gyakorlatokat vagy nincs akkora erőbedobás abban, amit csinálsz (vagy nem elég ideig végzed). Kosármeccs..focimeccs, ezek mivel főképp a vádlit veszik igénybe, mint izom, az izomláznak ott is kéne jelentkeznie, ha ez nincs, akkor nem futottál eleget :D
2015. jún. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!