Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Öttusa 13 évesen? Hol kezdhetn...

Öttusa 13 évesen? Hol kezdhetném el? Valaki tud mondani egy árat esetleg?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, úszni úgy 4 éve úsztam, szóval nem ártana egy újratanítás. Futni egész fürgén tudok, lányok közül én vagyok a leggyorsabb és a legtöbb fiút is lekörözöm az osztályban. Lovagolni életembe nem lovagoltam, és a vívást sem próbáltam még. Lőni már lőttem párszor, de abban nem voltam eddig túl jó. Eredetileg csak az íjászatot kezdeném el, viszont a vívás is érdekel, és szívesebben fejleszteném magam többi sportban is (max. versenyszinten, nem olimpia... vagy úgy már semmi értelme?) Tud valaki esetleg egy jó egyesületet ahol bátran érdeklődhetnék?
2015. jún. 12. 18:09
 1/1 Weszter29 válasza:
Én öttusázok és az Uniqa team újbudában kezdtem és még mindig ott is vagyok nagyon jó az edző és a sok jól sportoló gyereknek köszönhetően nagyon nagy a húzóerő mindig hajt hogy legyőzd a másikat. Árat most nem tudok mondani, de kb 18 000 Ft/hó.
2016. aug. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!