Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen elmebeteg pankrációnak nevezett dolgokról mint a combat zone wrestling?

Figyelt kérdés

www.youtube.com/watch?v=BaRMdaqesec

én hulk hogan-en nőttem fel anno szóval szeretem a pankrációt.na de ez...most találtam rá és kiverte a biztosítékot.ezután már a gyilkosságot is legalizálhatnák arrafelé.kiváncsi lennék mennyi pénzért öletik meg magukat ezek a szerencsétlen őrültek.csak nézzétek a videót.csak erős idegzettel rendelkezők.komolyan érdekel a véleményetek.mért van ez?mért jó ez? alig érdekel valakit.ezt sportnak lehet nevezni?


2015. jún. 13. 02:03
 1/5 A kérdező kommentje:
utána néztem még kicsit.alig keresnek valamit és sokan a 30 éves kort nem élik meg.ezen mondjuk nem csodálkozom.
2015. jún. 13. 02:29
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez nem pankráció. Az egy sport, amiben sportoló-előadók adnak egy igen látványos, és agykikapcsolós műsort. ÉS ebben a formájában sport, mivel komoly fizikai erő, és összhang kell hozzá, hogy túléljék azokat az eséseket.


A Combat Zone Wrestling is hasonló, csak azoknak a játéka akik nem találják az eredetit elég látványosnak, és törnek zúznak közben. A cél ugyanaz, hogy látványos műsor legyen, csak ők kicsit őrültek, és meg is sérülnek. Állatságnak tartom. A pankrációban jó az, hogy nem látunk vért, mert azt hisszük, hogy ez egy király fikció. Viszont ez sokkal közelebb áll a valósághoz sajnos, már ami az ilyen verekedések végkimenetelét illeti. Őrült aki belemegy, és morbid aki nézi. De már a Rómaiak is tudták, hogy vér kell a népnek. Elég pofás kolosszeumot is építettek ennek jegyében.

2015. jún. 13. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
hülyeségnek tartom, ez számomra már nem szórakoztató.
2015. jún. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

de a rómaiak erőszakkal kényszerítették az embereket.ezek a vadállatok önként csinálják.ráadásul alig keresnek valamit és súlyosan egészség károsító amit művelnek.ha öngyilkos hajlamuk van mért nem lövik szét a fejüket vagy valami?megnéztem pár meccset hát alig van néző.youtube csatornájukon nincs feliratkozó.a wwe-nek 6,5millió feliratkozója van.mért nem tiltják ezt be?ha ezt az utcán csinálja valaki az letöltendő börtön lenne.

ez nem is morbid erre már nincsenek szavak.amikor eltört neonlámpa csővel egymás szájába csapnak és folyik a vér meg szögeket öntenek egymás szájába...nem találok szavakat.de volt aki élvezettel nyalogatta le a kifröccsenő vért a saját kezéből.ezeket az emberiség érdekében el kéne takarítani.új értelmet adnak a mazohizmusnak. abbys a tna-ből ezekhez képest szelíd kiscserkész.

2015. jún. 13. 18:13
 5/5 anonim ***** válasza:

a hcw véres november rendezvényein a főmeccsek ugyanilyenek.

nekem nem tetszik,én úgy hívom ezt a műfajt,hogy fakír só és teljesen irányt vesztett dolognak tartom.

2015. jún. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!