Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Narancsbőr ellen milyen...

Narancsbőr ellen milyen étkezést javasoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sok kérdést olvastam itt, de a legtöbb a mozgásra és a szip-szupi és gyors krémekre/csodaszerekre irányult.

Én heti 6x mozgok, intervallumos kardio edzést csinálok. De érdekelne, hogy min kell változtatnom a étkezésemen ahhoz, hogy eltűnjön a narancsbőröm.

Jelenleg is egészségese étkezem, de még nem az igazi. Mióta egyetemista vagyok, jobban körbevesznek a szemét kaják, ezt nehéz elkerülnöm.

Milyen kenyeret ehetek? Tészta? Tej?

Minden érdekel!

22/L



2015. jún. 14. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Súlyzós edzés, aerob mozgás, szálkásító diéta kell neked.

Próbálj tisztán enni, kerüld az adalékanyagokat, a fehér lisztet, fehér cukrot, napraforgóolajat, margarint,stb. Kell napi 3-4 liter víz. A szauna is segít , és az l karnitin is hasznos!

2015. jún. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kenyér tészta tej igen ebben a sorrendben vedd ki ezeket az étrendedből.A reggelihez esetleg mehet egy minimális tk kenyér a következő étkezésbe kevés zab az edzés utáni evéshez egy kis rizs és ennyi a ch.A többi a szokásos mind a 6-7 étkezésedben legyen 25-30g fehérje hús vagy tojás formájában némi zsír és zöldség.Mindez kalóriadeficitbe rakva.
2015. jún. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ha a tészta tk, akkor sem jöhet? Nem akarok ennyire drasztikusan megvonni magamtól dolgokat.. Tudom, hogy ezek a legjobb dolgok, de csak rizsen és csirkehusin élni egyhangúan hangzik.

Szeretem a fehér húsokat, de nem vagyok egy nagy húsevő. Inkább zöldségeket tolok állandóan. :) (párolt, főtt, rakott, főzelékben-levesben). Már egy ideje minimalizáltam a lisztbevitelem is.

Most elsősorban a tejről mondanék le, mert nagyon nagy tejevő vagyok. Imádom, minden formájában. Helyettesíthetem szója vagy kókusztejjel, amikor nagyon megkívánom?

2015. jún. 14. 15:39
 4/5 anonim ***** válasza:
A tésztát nem kell kihagyni az étrendből, csak a fehérlisztet. Tk tésztát eheted nyugodtan. Ha tudsz szerezni , venni adalékanyag mentes tejterméket, akkor az is mehet. Ilyen pl. a Cserpes. Ha nem vagy laktózérzékeny simán eheted. Nekem sincs tőle semmi bajom. Plussz a sajt, joghurt, túró, kiváló fehérjeforrás.
2015. jún. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elírtad kérdező nem hús és rizs,hanem főleg hús és zöldség menne.Az meg nem tartozik a kérdéshez,hogy neked mihez van kedved,a kérdés arra irányult,hogy hogyan lehet lepucolni a zsírt a testedről.Ezért felesleges itt magyarázni a ch-ról,mert az a minimális ami bemegy arra jó a zab meg a rizs.
2015. jún. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!