Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tudnék tenni narancsbőr/kü...

Mit tudnék tenni narancsbőr/külső comb/fenék alatti zsírpárna ellen? Akinek volt ilyen hogy sikerült eltüntetnie?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


A képek alapján látszik miről is beszélek, nagyon bosszantó tud lenni nyáron rövidnadrágban:((( nem tudom mit tehetnék ellene futok már lassan 3 honapja szinte már mindennap, fogytam is 3kilót bár még 59vagyok 170centihez szóval van még miből, de ezzel nincs probléma mert a csípőmön van még felesleg de ott legalább feszes a bőr nem úgy mint itt:( mint vmi öregasszony bőre körülbelül ami megnyúlt és nem tudom milyen tornát válasszak ami kifejezetten ezt a pontot edzi meg... mindig azt érzem h csak körülötte mozgatom meg az izmokat és ott semmi sem történik...:(

esetleg ilyen kavitációs ultrahangos zsírbontással tapasztalatok?



2015. ápr. 24. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szálkásító étrend és rendszeres sport... De amúgy öregszünk és nem vagyunk photoshopolt szupermodellek.
2015. ápr. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem elég az aerob edzés és a fogyás. Erősítő edzések is kellenek, hogy feszes legyél. Súlyzós guggolás, kitörés, merevlábas felhúzás, stb.
2015. ápr. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
persze nyilván nem vagyunk modellek, de 19 évesen még csak tehetek valamit ez ellen h feszesebb legyen, csak úgy érzem h a fenekem kerekedik meg pl belső combom is formásodik de ott kívűl semmi
2015. ápr. 24. 13:51
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tehetsz. Írtam is, hogy mit.
2015. ápr. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

+Sulyzos edzes

+szalkasito dieta

2015. ápr. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
apró adalék, a lényeget márt leírták. 170 cmhez 59 kilóval, lehet hogy inkább tömegelnék mielőtt fogyni kezdek. nem tudom, milyen az alakod, de én pl 165 cm-hez vagoyk 61 kiló, és egyáltlaán nem nézek ki kövérnek
2015. ápr. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kevés az izom rajtad és ezért tűnsz zsírosnak, hiába vagy sovány. Nem mindegy, hogy szálkásan és izmosan 60 kiló vagy 60 kilós skinny-fat. Növelj izomtömeget.
2015. ápr. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az edzésen kívül nagyon fontos még a megfelelő folyadékbevitel, napi 3-4 liter,és a feldogozott élelmiszerek fogyasztásának kerülése is, főleg a finomított cukroké és liszteké. A súlyzós edzés , és a diéta mellé iktass be heti 3-4 aerob edzést is, dew futás helyett inkább bicajozz, vagy taposógépet használj. Ha szedsz fogamzásgátlót, akkor amiatt is lehet csípőtájékon makacs zsírlerakódás.
2015. ápr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A már írt skinny fat állapot jelentésével kellene tisztában lenned.Ennek megszüntetéséhez a futkározás hiába való.Izomzat kell,aztán jövő tavasszal jöhet a diéta.
2015. ápr. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én 174cm 66kg vagyok ,de nagyon izmos a lábam. és nem mondana senki sem kövérnek csak én magam :d

amúgy 3 év kondi terem van mögöttem,heti 5-6 edzéssel,sőt volt olyan év amikor napi 2x. Kemény diétás időszak is volt bár azt csak 4hónpig bírtam,de nagyon szép formákat lehet vele hozni. úgyhogy sajnos edzés és "gyúrós kaja" kell neked :d

2015. jún. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!