Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » (Geocaching).hu-s MULTI...

(Geocaching).hu-s MULTI geoládát hogy tudnék feltenni .com-ra, hogy megmaradjon a multi-jellege?

Figyelt kérdés
A .hu-n van egy multim, amit fel szeretnék tenni .com-ra is és összekapcsolni, de a jelszavas logolás hiánya miatt gőzöm sincs hogy kéne átalakítani. Csinált már valaki ilyet?

#multi #geocaching #geoláda geocaching.com
2015. jún. 20. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:

"a jelszavas logolás hiánya miatt gőzöm sincs hogy kéne átalakítani."


Nem kell átalakítani, semmi köze hozzá. Ugyan úgy megmaradhat a logbook meg minden. Semmit nem kell csinálnod. Egyszerűen csak vidd fel a .com-ra úgy, ahogy van. (Természetesen multi típusként.) Ennyi.


A .com-on nincs jelszó. Ott a megtalálók egyszerűen csak beleírnak majd a logbook-ba, és ennyi. Az, hogy ott van a .hu-s jelszó a füzet elején; az nem érdekli őket, figyelmen kívül fogják hagyni.


A .com-os weblapon állítsd át a nyelvet magyarra (ha eddig nem tetted meg (az oldal alján lehet)), és akkor könnyebben boldogulsz.

2015. jún. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Amúgy máskor jobban jársz, ha magára a Geocaching fórumra írsz: [link] Ott gyorsabban fognak válaszolni a hozzáértők.


Amúgy kiváncsiságból; melyik ládáról van szó?

2015. jún. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem. A ládát persze, hogy nem kell átalakítani. :) Nem ez a bajom, hanem az, hogy itt ugyebár a jelszóért járja végig a multit, a com-osnál meg minek járná végig, ha ott a láda coord-ja? Pedig ott is van multi, csak nem értem a lényegét. Egy az egybe szerintem nem jó ha felrakom, de arra gondoltam, hogy kiveszem a multipontokat ami a jelszavakhoz vezet és mint egyéb pont berakom a látványosságok koord-ját. Egyébként a GCTmik-ről van szó. Köszi a választ!
2015. jún. 21. 14:19
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja értem, szóval ilyen leolvasós multiról van szó. Ne rakd be a látványosságokat külön pontként! A .com-on csak a ládakeresésről szól! A végládát tudod csak berakni, hagyományos láda formájában; mást nem. A leolvasós pontoknak nincs jelentősége a .com-on; maximum a leírásban tehetsz róla említést. Multit csak úgy cisnálhatsz itt, ha mindegyik ponton van láda; vagy van valami felirat a következő koordinátát illetően.
2015. jún. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyéb pontként nem nagyon tudod berakni, max. segédpontként, de az nem ugyan az. A leírásban megemlítheted, akár koordinátát is irhatsz, az ott oké; de ennyi. A .com-on nem nagyon mennek a látványra... Ott akár 50 méterenként lehet minden bokorban láda... Ott a keresés miatt csinálják ezt a játékot;a látvány az mellékes. A .hu-n ez fordítva van.
2015. jún. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem nagyon foglalkoztam eddig a .com-os részével, de most jó lenne ha felkerülne oda is pl. a travelbug miatt is. Köszi a segítséget!
2015. jún. 21. 17:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Megnéztem a GCTmik-t. Hagyományos ládaként fel tudod vinni a végládát, de az első három ponttól el kell tekinteni, mivel azok csak leolvasósak, és nincs fizikai láda. Ettől még ugyan úgy be tudod linkelni a .hu-s ládaoldalra, és travelbugot is tudnak bele rakni.
2015. jún. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor átalakítom így. Remélem nem kötnek bele a .hu-n.
2015. jún. 21. 22:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem fognak. De ha tartasz ettől, akkro írj az egyesület fórumára, amit belinkeltem. Ott a moderátorok fognak válaszolni, és a hozzáértők.
2015. jún. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!