Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ilyen izomzatot menyi idő...

Ilyen izomzatot menyi idő felépíteni és hogyan kell? És ha megvan utána mit kell tenni hogy megmaradjon?

Figyelt kérdés

Kb. ilyen kigyúrtság elég lenne:

[link]

[link]

Ez már túl sok lenne:

[link]

Ez meg még kevés:

[link] (Amúgy neki miért ilyen fura? mert nagyon sovány?)

Szóval kb. ez a kettő között mint amit az elsőbe linkeltem. És amikor megvan az áhított alak utána le kell állni a gyúrással, hogy ne nőjek tovább de azért le kéne menni havi egyszer, hogy ne is veszítsek? Táplálék kiegészítőből mit érdemes? Most 180 centi vagyok és átlagos kb. 75 kiló.



2013. júl. 27. 18:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

az utolsó kettőt elérni ha semmi sport múltad van, pár év lenne,innentől számítva, de úgy, h tökéletesen elsajátítottad az étkezés, edzés minden csinyját binyját, és minden apró trükkel is tisztában vagy.

az első kettőt kicsit könnyebb lenne elérhetőség szempontjából...

2013. júl. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Pont az első kettőt szeretném mint olvashattad. Az utolsót nehéz? Azt már pont kevésnek láttam, vagy nem tudom olyan fura nekem.
2013. júl. 27. 18:59
 3/17 anonim ***** válasza:

az utolsó csóka egy jóga mester és csak azt csinálja,azért olyan-

http://www.youtube.com/watch?v=OIPslnHVPOY

amúgy csináld utána,ha olyan kevés ez szerinted.

2013. júl. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Jól van rosszul fogalmaztam, nem olyan típusú izomzatot szeretnék...
2013. júl. 27. 19:39
 5/17 anonim ***** válasza:

Az utolsó rohadt szálkás, és meg is feszíti a felsőtestét, azért olyan. De "kevésnek" nagyon nem mondanám.


Edzeni kell heti háromszor, megfelelő étrend mellett (szálkásító vagy tömegnövelő, szálkásítás esetén mehet heti több kardió).

És NEM állunk meg, mikor kész van az áhított alak. Edzeni kell, mert a fizikum hamar szétmegy, ha abbahagyod. Havi egy nem elég. Ha nem akarsz nőni, akkor nem növeled a súlyokat.

2013. júl. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

"nem növeled a súlyokat"

Ezt a táplálkozásra érted?

2013. júl. 27. 20:41
 7/17 A kérdező kommentje:
És ugyanúgy kéne a 3 edzés életem végéig?XD
2013. júl. 27. 20:49
 8/17 anonim ***** válasza:
igen, ha abbahagyod az edzést, akkor elveszik az eredmény, leépülsz. A szervezet nem tart meg fölösleges izmokat, amik nincsenek terhelve. A 2. az koxos, naturálban nem éred el. Tudom, hogy nem is akarod, csak tisztáztam.
2013. júl. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hát egyből gondoltam, hogy a harmadik képen az koxos:D
2013. júl. 27. 22:02
 10/17 anonim ***** válasza:
ja igen, bocsesz, a 3. képen van koxos, elnéztem.
2013. júl. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!