Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futás megerőltettem?

Futás megerőltettem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 17 éves fiú vagyok és katona szeretnék lenni,9-edik elejétől nekikezdtem edzeni saját testsúlyos edzéssel(fekvő,lábemelés,húzódzkodás,futás,stb).Minden edzés végén futok 2,5-3km (futás,kocogás,gyors séta) még ennyit tudok mivel előtte nem sportoltam semmit.Nemrég kezdtem el rendszeresen csinálni a guggolást és az ugrókötelezést de elkezdett fájni a térdem (pl:amikor a lépcsőn megyek fel és ahogy a lábammal tolom fel magam)mitől lehet? megerőltettem,egyszerre sok volt?Olvastam olyat hogy a kocogás,futástól porckopás lehet ezért csak a sprint ajánlott.

172 cm 81 kg vagyok,van egy kis felesleg de nem sok, heti 3x végzem ezt az edzést és szedek kálcium+d3 ÉS c vitamint.

Előre köszönöm a válaszokat!



2015. jún. 22. 16:34
 1/1 berti12 válasza:
Gyakori jelenség kamaszkorban a ízeleti gyulladás, tobb mont valószínű hogy neked is az van.menj be egy korhazba es vizsgaltatsad ki. Nekem ia az volt tudom miylen erzes. Engem fizioterápiás kezeleseel kezeltek
2015. jún. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!