Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van-e egy jó edzésterv otthoni...

Van-e egy jó edzésterv otthoni edzésre?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy én fél évig jártam kondizni, de Áprilisban abba kellett hagynom, mert annyi dolgom lett (iskolailag, meg más ügy miatt is)hogy semmi időm nem volt rá, most meg nem tudok újra járni mert nem állok annyira jól anyagilag. Viszont itthon van nekem apám két régi kézi súlyzója melyet max 15 kg-osra lehet beállítani. egyszer próbáltam kialakítani valami edzéstervet magamnak, de az volt a baj hogy egyikből keveset tudtam, másikból meg sokkal többet. Meg az volt a baj hogy egyikkel kevesebb másikkal meg kicsivel több súllyal csináltam, s mire fel-le raktam a súlyokat a rúdra az volt egy kis idő mert kicsit lassan jött le a csavar, s kicsit nem volt hozzá türelmem. De most már csakazért is megcsinálom!:)

De van valakinek valami jó edzésterve így itthonra két egykezes súlyzóval?


2008. szept. 2. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
21%

Esélytelen.

Maximum a kart, vállat tudod vele erősíteni, de a fontos nagy izmok többet kívánnak. Pl: lábedzés nélkül elég nehéz komoly izomnövekedést elérni.

Erről többet a [link] oldalon.

Nem hinném, hogy ne tudnál valahonnan összespórolni havi 5-6000-ret.

2008. szept. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A bodybuilderről összeállítasz magadnak egy jó kis edzéstervet a megadott kereteken belül(használható tárgyak)

és mehet az edzés! SEMMI NEM LEHETETLEN!

2009. aug. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

[link]

Ezt olvasd végig :)

2011. márc. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!