Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lenne egy két kérdésem az...

Lenne egy két kérdésem az egyéni edzésemmel kapcsolatosan:?

Figyelt kérdés

1: Mivel elég gyengusz vagyok, ezért nem nagy súllyal (4,5kg) dolgozok... 1 hete csinálom amit összeraktam, minden nap, és első napokban még másnap is éreztem az edzést de ma csak 10 percre ha érzem és elmúlik... Ideje lenne növelni a sorozatszámon? (3x10-15) És mivel nem fogom tudni növelni a súlyt, igy ha csak a sorozatszámot növelem mindig, fogok fejlődni?

2: Kb. mire számíthatok agusztus közepére? (bicepsz tricepsz), mennyire látszik, hogy edzek?

3: Fekvőtámasz nem igazán megy... Kb. 10 és annyi, pedig szinte minden megy. Mit kellene fejleszteni ehez és hogy?


17/f


2015. júl. 1. 23:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Oké fiam,de kihagytál valamit nem érzed?Azt írtad edzéssel kapcsolatban,de semmit nem írtál az edzésedről,csak a bicepsz tricepszről,az meg nem edzés.Ha fekvőtámaszozni sem tudsz egyáltalán mit akarsz te itt edzéstervet tervezni?Kezd el a Fegyencedzést abban van edzésterv is aztán ha már belejöttél akkor mellé tehetsz pár súlyzós gyakorlatot.
2015. júl. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Homeosztázis.

A szervezeted azokhoz a körülményekhez alkalmazkodik, amit kap.

Ha te egy 4,5kg os súlyzót emelkedsz, akkor ahhoz fog alkalmazkodni... Semmi további fejlődésre ne számíts...

Ha erőt akarsz növelni, akkor a terhelést kell növelni. Tehát a súlyt.

Én is ajánlom figyelmedbe a fegyencedzést, valamint a sárga kapszula című ebook elolvasását.


Ui. : ameddig fogalmad nincs alapfogalmakról, ne rakj össze magadnak edzéstervet, mert ennek így semmi értelme.

2015. júl. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!