Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik sportot valasszam?

Melyik sportot valasszam?

Figyelt kérdés
Kuzdosport vagy telepítés?kuzdosporttol nem lesznek nagy izmaim , nem lesz formás testalkatom viszont fogok tudni verekedni,de sehol nem hasznalhatom mert kitesznek a sportbol,gyuras mellett formasodhatok novelhetek izomtomeget.formás leszek csajoknak is bejön , jobban mint a lestrapalt kickboxos.

2015. júl. 4. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindkettő? :)
2015. júl. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A csak szervezett keretek között edződött küzdősportosok jó részét egy tapasztaltabb valóban az utcán mozgó ember leveri, szóval ha csak a nagy önvédelem az álmod, akkor a testépítés ugyanolyan jó lehet, megfelelő formával balhéba sem fogsz keveredni, ha meg már ütnek, akkor valszeg mindegy :)



Egyébként pedig azt csináld, amihez kedvet érzel, ne mások véleménye alapján döntsd el, hogy neked mi jön jobban be (a csajodnál is megkérdezed majd a GYK-t, hogy hogyan csináld meg?)

2015. júl. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mindkettőt próbáltam, sok a technika a kuzdosportban, lehetetlen mellette hizni, csak fogyni, viszont felporget megtanít használni az oklodet, testepites ha tisztán nyomod jo lassan fejlodsz sok sok edzés, kemény sulyok eredmenyeznek izmot, faraszto , kuzdosport is fárasztó , mindaketto egyszerre sok nincs annyi szabadidom, nemtudom sokat jártam tornaterembe tudom milyen mindket edzés , kuzdosportban tűrni kell a fajdalmat, más a kettő nem is hasonlo
2015. júl. 4. 21:53
 4/8 anonim ***** válasza:
pont ezaz, hogy különbözőek, és te tőlünk várod el, hogy megmondjuk, hogy neked melyik tetsszen jobban. Én pl tudom, hogy gondolkodás nélkül melyiket választanám ebből a kettőből, de én nem te vagyok bakker.
2015. júl. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor melyiknek vennem nagyobb hasznát a jövőben, testepitest ha abbahagyom egyből eltűnik az izom, viszont kickbox elemeket mindig tudni fogom.
2015. júl. 4. 23:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet mellette is izmot felszedni, csak valószínűleg sokkal többet kéne enni. Én speciel a testépítést választanám, mivel azt űzöm. :) De neked kell eldöntened, mi nem fogjuk tudni kitalálni helyetted.
2015. júl. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Testepitest azért szeretem, mert ha nem tornazok hulla vagyok nehezen állok neki akarminek mindig fáradság erzet van rajtam.De mikor tornazom akkor is fáradt vagyok de ez nem az a fáradság sokkal jobban birok minden más fizikai munkát mégha a fáradság erzet is van rajtam, ha nem tornazok akkor hulla vagyok ha tornazom fáradt vagyok de bírok mindennel, ad ennyi erőt a kickbox is?
2015. júl. 5. 22:07
 8/8 A kérdező kommentje:
Tornaval erositem magam, egyre erősebb leszek, izmot pakolok magamra es bunyoban is jobban fogok teljesíteni.Egy testepito megtudja magát védeni, nem hiába aza sok izom rajta.
2015. júl. 8. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!