Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol tudok Olcsón venni box...

Hol tudok Olcsón venni box felszereléseket olcsón? Nagy mennyiségben?

Figyelt kérdés

Olyan kéne ahol olcsó és lehet venni nagy mennyiségben is. KörülbelÜl, 20 zsák, legalább 30 kesztyű, csomó ugrálókötél... Stb hasonlók. Kb Budapest és Békéscsaba Útvonal környéke, vagy akár külföld is de akkor ne legyen nagyon drága a szállítás. (Külföldről max csak kesztyűk kellenek, a zsákok inkább itthonról) köSzi a válaszokat előre is.

Aki sokat segÍt az jöhet ingyen edzeni Békéscsabára :D Ha a távolság nem akadály.



2015. júl. 5. 13:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a szóismétlésért, siettem.
2015. júl. 5. 13:22
 2/6 anonim ***** válasza:
www.boxingclub.hu
2015. júl. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ha nagy tétel kell, még ennél is olcsóbb szerintem, biztos meg lehet beszélni vele. Mi két zsákot vettünk innen, meg vagyunk elégedve.

2015. júl. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ez meg 50 db ugrálókötél ingyenes szállítással, 150 dollárért. Darabja kb 850 ft-ra jön ki.

De tuti van ennél olcsóbb is, nem néztem végig.

2015. júl. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Auchanba kecskeméten 250 egy ugrálókötél!
2015. júl. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ mindenkinek :)
2015. júl. 7. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!