Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » El lehet e kezdeni a szertorná...

El lehet e kezdeni a szertornát 14 évesen is és ha igen hol?

Figyelt kérdés

2015. júl. 8. 21:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Én 14 Lány vagyok .És a nagyon alapok mennek amik baby könnyüek pl:bukfenc előre hátra ,gyertya ,cigánykerék,cigánykerék egy kézzel,nyújtás nélkül a francia spárga mindkét oldalra ,az angolhoz nagyon kevés kell .a híd nem állásból de megy .szeretek futni .csak eddig nem nagyon tesizhettem könnyített tesim volt .de most már rendesen csinálhatok mindent .
2015. júl. 10. 22:18
 2/3 anonim válasza:
Semmit se késő elkezdeni. Én 12/L vagyok és én is szertornázni szeretnék.Megy a cigánykerék egy kézzel is gyertya állásból hídba spárga kézen állás bógni. szerintem eltudod kezdeni de élsportoló nem leszel mert ahhoz 5-9 évesen már el kell kezdeni.
2015. júl. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :-) és esetleg olyan helyet tudvalaki ahol lehet ? Itt valahol a 17.kerulet kornyeken vagy kicsit meszebb?
2015. júl. 31. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!