Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » El akarok kezdeni lovagolni....

El akarok kezdeni lovagolni. Már meg van a lovi ahova járni fogok. Milyen cuccokat kell vegyek?

Figyelt kérdés

2015. jún. 19. 04:10
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Szemüveget, hogy lásd, hogy ez nem a jó kategória.
2015. jún. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha most kezded, semmilyet. A lovagló cuccok drágák (egy normálisabb lovaglónadrág 5e-től felfelé a csillagos égig, a csizma még drágább) és lehet, hogy négy alkalmat leszel ott összesen... Szóval próbáld ki milyen, egy normál hosszú nadrág és egy cipő tökéletes a kezdőknek. Igen, hosszú nadrág, különben le fogják ordítani a fejed (ha nem teszik, keress másik oktatót, mert vagy béna, vagy nem foglalkozik veled).
2015. jún. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ott negmondják. Most a kötelező minimumra költs, ahogy fejlődsz, a felszerelést is lehet fejleszteni
2015. jún. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én egy időben jártam lovagolni, de nem akartam komolyabban belemenni csak hobbiszinten ezért nem vettem semmit. Hosszúnadrágban és egy cipőben jártam. Volt egy kobakom, azt használtam, de amúgy ott ha kellett valami pl. egy kobak vagy rossz cipőbe ment valaki akkor adtak neki kölcsön, amíg ott volt. Szerintem erre rá lehet kérdezni, biztosan van pár tartalék felszerelésük mert egyébként elég sok pénzbe kerülne, ha mindent be kellene szerezned. Ha meg mégis szeretnél vásárolni, akkor kérdezd meg őket, hogy mit ajánlanak vagy, hogy honnan tudnád beszerezni mert lehet, hogy ők már kedvezményesen tudják meg nyilván értenek is hozzá.
2015. jún. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Első, és legfontosabb a kobak. Manapság már szinte minden jómódú helyen adnak kobakot. Hosszú nadrág, lehetőleg ne farmer, hanem valami kényelmes. Zárt cipő!
2015. jún. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!