Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudtok térderősítő gyakorlatokat?

Tudtok térderősítő gyakorlatokat?

Figyelt kérdés
Sokszor kiment már a térdem, voltunk már orvosnál aki irt fel gyógyszert és azt mondta kezdjek el tornázni, hogy megerősödjön. Esetleg ha nektek is volt ilyen problémátok ti mivel értétek el, hogy kevesebbszer menjen ki?:) Mondanatok gyakorlatokat amik ténleg segíthetnek?:)

2015. júl. 10. 19:50
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Nekem a jobb térdem kattogott, mióta vádlizok rendesen (teljes tartományban, fent megtartva egy kicsit), azóta mintha stabilabb lenne, guggolásnál sem roppan ki.

Utólag olvastam hogy a vádli egyik része a térdet is erősíti, szerintem lehet benne valami.

Ízületerősítőnek egy gyógyszerész ismerősöm Condrosulf 800-ast ajánlott.

Valószínűleg ez a legjobb, az orvosokban nem annyira hiszek mert gyógyszer házalók járnak hozzájuk és nem biztos hogy azt írja fel ami hatásos hanem amiért plusz pénzt kap (tisztelet a kivételnek).


Plusz ha fáj a térded ne guggolj 90°-nál tovább, esetleg bordásfallal szemben segíts tartani a karoddal.


Esetleg az ugrálókötelezést próbálhatnád ki.

Kerüld a hirtelen mozdulatokat és az ezekkel járó sportokat :) (kosárlabda stb)

Mondjuk vicces de nekem anno a thai box is segített, de erre azért nem esküdnék meg, lehet csak volt egy jobb időszaka a térdemnek!


22/F

2015. júl. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 oliver50 válasza:

Hát pl: itt egy videó https://www.youtube.com/watch?v=p4zFJlD7QZI


vagy pár kép : [link]


[link]


[link]


[link]


[link]


szerintem ez a pár kép meg a videó elég lesz de amugy igy fejből még lehet pl: guggolás,futás

2015. júl. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm sokat segítettetek :)
2015. júl. 11. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!