Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a box + aikido...

Aikiboxer kérdése:

Mit gondoltok a box + aikido párosításról?

Figyelt kérdés

Annyiféle párosítási kérdés volt már, hogy gondoltam ezt is megkérdezem. :))


Küzdősportolók és harcművészek válaszát is várom. :)



2015. júl. 15. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Az jut eszembe róla mint amikor valakinek van egy moszkvai őrkutyája is meg egy havanéze is.Az egyik azért kell hogy védje a kertet szétharapja a betolakodót tehát abszolút funkcionális és hatékony a célra a másik pedig azért kell mert azt lehet szeretgetni vakarászni babusgatni bent a házban:).Vagyis az egyik logikus döntés eredménye és a hatékonyság mellett lerakott voks a másik érzelmi töltetű választás lehet a hasznosságától függetlenül mondjuk a fiatalkori Segal filmek nézése miatt.
2015. júl. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Haha ez jó volt, tetszett! (És rám még igaz is.) :D
2015. júl. 15. 23:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha reális harcértéket akarunk nézni, akkor egy birkó+box párosítás jobb lehet. Nelem viszont egyik nagy szerelmem a keleti harcművészet, ezért az aikidot válsztanám a birkó helyett, de bevallom elfogult vagyok.

Amúgy szerintem menj el egy brazil kitsu edzésre, azt hiszem az az amit te keresel a box mellé :) testúly elöl, gyors fogásbontások, nem feltétlenül gíhez kötött dobások, a karfeszítések és fojtások nagyon erősek a bjjnél, illetve a földharca is brutális, egy boxal kiegészítve pedig utcai környezetben is kiválló, csak ne kezdj el heperegni a támadó előtt a betonon:D

2015. dec. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!