Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A csapból is a crossfit,...

A csapból is a crossfit, testépítés, edzőterem, stb. folyik. Miért? A diétás kajákról nem is beszélve.

Figyelt kérdés

Látom, hogy eltunyultak az emberek, és mindenki a gép előtt ül, ami nem jó. De azt érzem, hogy jött egy hullám, és mindenki "tisztán" akar táplálkozni és próbálja kigyúrni magát.

És nem irigység, csak furcsa, hogy végiggörgetem a facebookot, és telis tele van szelfikkel, ahogy edzős ruhában pózolnak a teremben, és mindenki posztolja, hogy mennyit futott.


Klassz, hogy öntudatra ébredünk, de ez sok esetben csak ideig óráig tart. Jól látom, hogy a többségnek ez is csak egy divat, ami ha elmúlik, vagy fárasztó válik, akkor kólát fognak enni sült krumplival?


2015. júl. 20. 20:16
 1/5 aikiboxer ***** válasza:
76%
Tudunk valamit segíteni? Mi bánt?
2015. júl. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Legalább ők elkezdik és nem itt mocskolódnak. :D
2015. júl. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem sokkal inkább az érdekelne, hogy mi zajlik a hozzád hasonló embere fejében?

Attól mondjuk hülyét tudok kapni, amikor valaki örökké nyomja facebookra a kondizós/futós/sportmelltartós szelfiket, de miért is baj az, hogy mozognak az emberek?

Azt mondod, divat lett? Király, akkor végre született egy divatirányzat, aminek van értelme.

Hogy ideig-óráig tart? Ebből látszik, hogy te az a tunyulós típus vagy, aki még soha nem szokott rá a testmozgásra. Ugyanis elárulom, ez egy függés, amit csak az érthet meg, aki már átélte.

Biztosan vannak, akik abbahagyják egy idő után, de a saját környezetemben inkább azt tapasztalom, hogy ha valaki igazán ráérez az ízére, az nem akarja abbahagyni. Minél jobban teljesít, minél jobban néz ki, annál motiváltabb a folytatásra!

"Mindenki tisztán akar táplálkozni"... Vagyis egészségesen? Bakker, ez már az apokalipszis! Mi lesz az élelmiszergyártókkal, ha mindenki rááll erre az idióta divatra, és nem lesz, aki megegye a sz*rjaikat?

Ember... Görgess csak tovább a facebookon, és sajnáld tovább a szerencsétleneket!

2015. júl. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2015. júl. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is felfigyeltem már erre. Most divat lett edzeni:) És igen, jól látod,a legtöbb embrnél ez hamar el fog múlni....
2015. júl. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!