Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Android alkalmazás futáshoz?

Android alkalmazás futáshoz?

Figyelt kérdés
Ismer valaki olyan android alkalmazást ami: ingyenes, gps segítségével méri a futott távolságot/időt/esetleg sebességet, elmenti ezeket az adatokat magának ezáltal összehasonlíthatóak az egyes edzések, adott napi teljesítmények ÉS nem kell hozzá internet kapcsolat, tehát elegendő neki csak a gps. (Itt megjegyezném ,hogy igen.. a telefonban lévő GPS (AGPS)-hez sem kell internet, csak azzal hamarabb talál műholdat). Előre is köszi a tippeket.

2015. júl. 23. 10:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nike+, Runtastic, RunKeeper, MyAsics (? valami ilyesmi a neve), adidas miCoach, én saját márkásat választanák, személyszerint a Nike+-t használom, mivel nem csinálnak pro/gold/platinum/ változatot, hanem alapból nincs benne reklám, mert nem ezen akarnak profitálni...
2015. júl. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Viszont ezekhez kell internet ha jól néztem, és írtam ,hogy offline módban kell ,hogy működjön, azért köszönöm a tippeket.
2015. júl. 23. 11:36
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem, egyikhez sem kell net. Miután végeztél az edzéssel, akkor kell a netet bekapcsolni, hogy feltöltse az adatokat. Akkor tudod a gépen is megnézni.

Most a Runtasticot használom, az alap verzió valóban kicsit korlátozott, de néha szoktak olyan napot csinálnak, amikor valami kóddal ingyen letölthető a majdnem teljes verzió. Ezzel már lehet intervallozni is például, és már reklám sincs. Vannak még benne plusz funkciók, amiért már fizetni kell (több statisztika, "story running", edzéstervek), de nekem ezek nem hiányoznak.

Ezen kívül csak a RunKeepert próbáltam hosszabb ideig, ott alapból ingyenesek az edzéstervek és az intervallozás, csak az én telómon nem működött megbízhatóan.

A Nike+ akkor lehet nagyon jó, ha több ismerősöd is azt használja, mert amennyit láttam belőle, inkább a közösségi élményre megy rá.

2015. júl. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
runtastic simán megéri az árát. ráadásul az ingyenes is bőven eleget tud és ez a legpontosabb a tesztek alapján amiket csináltam.
2015. júl. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én a Sports Trackert használom, ingyenes, méri az időt, sebességet, kcal-t, külön km-re is lebontva megnézheted a sebességet, mutatja mi volt a leglassabb és mi a leggyorsabb köröd, mindent tárol és térképen si mutatja hol futottál. Pontosan mér. Szerintem a legjobb.
2015. júl. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ma 07:12 Ezt a runtastic ingyenes verziója is tudja.

Szerintem fel kell tenni 5-6 ilyet és ki kell próbálni. Akkor kiderülnek a különbségek és főleg a hibák. Pl, hogy egyik másik igencsak fals adatokat tud mérni, pl keresztül mentem egy házon, vagy kb egy 50m-re lévő parkolóban köröztem (ahol amúgy sosem jártam), vagy hogy 50km/h-val haladtam stb.

2015. júl. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A Sports Tracker-t kipróbáltam versenyen is, ugyanazt az időt mérte, mint ami a hivatalos időm volt.
2015. júl. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 LLLaci válasza:
A MyAsics-ot használom, jó ingyenes edzéstervet lehet vele készíteni, viszont magát a futást cycledroiddal mérem, mert sokkal informatívabb, mint a nike+ vagy a runkeeper.
2015. aug. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippeket. Végül a garmin GPS-szem (Dakota 10) használom fel erre a célra.. a telefon elég pontatlan, nem találtam megbízhatónak, a GPS meg pontos és mindent rögzít ami nekem kell, még többet is.
2015. aug. 25. 16:22
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagyjából ugyanannak a szabványnak felelnek meg, nem kevésbé pontos egy telefon GPS-e, viszont ezek az appek pont annak kiküszöbölésére vannak, hogy még utólag trackmakerrel vagy akármivel kelljen szöszmötölni, de te tudod, ha tudod jól rögzíteni és ismered a készülék programjait akkor valóban tökéletesen megfelel a célra.
2015. aug. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!