Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Longboardot szeretnék venni,...

Longboardot szeretnék venni, de nem tudom mire érdemes figyelni. Mik a fő szempontok?

Figyelt kérdés
Olyan 30-35 a keret rá, és lehetőleg az eredeti longboard alak tetszik, nem a cruiser vagy a freestyle forma. Kinéztem az ebayen egy Brunotti Bent de nem tudom hogy megéri-e.

2015. júl. 28. 22:16
 1/2 anonim válasza:
Nos nem tudom hogy már döntöttél e de azért még írok :D Mindenképpen úgy vegyél deszkát hogy szabad szemmel látod, esetleg ki tudod próbálni, mert minden egyes longboardnak és amúgy deszkának van egy kilengési fokozata, ami nem biztos hogy minden embernek ugyanannyira kellemesnek hat. Valamint próbálj meg hétrétegû juharból válogatni, abec kerekekkel meg csapágyakkal, és a cruiser longboardomat 55-ért vettem, és nagyon szeretem :) Hány éves vagy egyébként?
2015. szept. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a segítséget! Bár egyelőrre még várat magára nyárig a projekt. (18)
2016. febr. 21. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!