Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Izomhúzodásra ismertek jó...

Izomhúzodásra ismertek jó gyógyszertári készítményt vagy valami nagyon hatásos sportkrémet?

Figyelt kérdés

Hétfői edzésen meghúztam a hátizmom, derekam fáj kétoldalt a gerincemnél, tegnap óta..

Sajnos reggel lementem kondizni, akkor még nem éreztem olyan vészesnek a huzodást, de kondi után rájöttem, hogy nem volt jó ötlet, most már az is fáj, ha sétálok.

Tudtok ajánlani rá valamit?

Illetve még olyan kérdésem lenne, hogy úszás mennyire javasolt így, jót tehet, vagy inkább ártok vele?

Köszi előre is :)



2015. aug. 5. 06:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyedül pihenèssel tehetsz most jòt magadnak... Èn lóbalzsamot szoktam használni cataflammal.
2015. aug. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hali.nekem pontosan ugyan ez a sztorim,annyi elteressel,h en mozdulni se tudtam,annyira fajt.

Leirom,hogy mit tegyek.az elso 1;1.5 hetbe lehetoleg pihenj minnel tobbet,aztan ha ugy erzed,h alapjaraton csak egy kicsit faj,es tudsz vele mozogni,akkor menj le a terembe,es 1.25kg os tarcsakkal csinald a kovetkezoket:

Elote emeles(viszintesig)oldal emeles(viszintesig),es ezt csinald meg 3-4 sorozatban az elso par napban 4-5 ismetlessel utanna meg mehet a 12-15 ismetles.

Semmi mas radolgozast nem ajanlok.

Nekem egy fajdalom csillapito,es egy krem se segitett.

A gyakorlatokat esszel,a sulyt nem rangatva kell vegezni.(korozni soha ne korozz sullyal)

nekem 2.5 honapba telt,mire teljesen felepultem.

2015. aug. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Kovitox krém. Nagyon jó (nekem is itt ajánlották és bejött).
2015. aug. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pihenj, hagyj ki most nehany edzest!

Szamomra a csodakrem az a crotalgin forte. Nalam lehet, csak placebobol mukodik, de altalaban jobb tole.

2015. aug. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a válaszokat, aranyosak vagytok :)

voltam gyógyszertárba, Algesal krémet ajánlotta a gyógyszerész, bekentem ma 2x, úgy érzem segít :)

meg próbálom pihentetni, bár nagyon nehezemre esik, olyna vagyok mint a duracell nyuszi, mindig csinálok valamit meg nagyon hiányzik a sport..

2015. aug. 5. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!