Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fegyencedzés nőknek/lányoknak?...

Fegyencedzés nőknek/lányoknak? Hatásos?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, elég vékonyka és gondoltam próbálok valamit kezdeni az alakommal mert olyan semmilyen... Egyik barátom ajánlotta a fegyencedzést, megtetszett és sok utánaolvasás után gondoltam kipróbálom. Van olyan akinek már nők/lányok közül bevált? Nem az izom növelése a legfőbb cél inkább alakformálás, de semmi ilyen használhatót nem találtam a neten.

2015. júl. 21. 00:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez a csaj már csinálja egy ideje [link]
2015. júl. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 aikiboxer ***** válasza:
100%
Persze, sok lány csinálja. Nagyon jó lányoknak, mivel mindent fokozatosan épít fel, így a lányok max. lassabban haladnak, de haladnak. 100x jobb például magas fekvőtámaszt szabályosan csinálni, mint rendes fekvőtámaszban csalni. Csak arra figyelj, hogy rendesen kajálj mellette, ehhez a Sárga kapszula c könyvet töltsd le.
2015. júl. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
0%
a fegyencedzés egy működő dolog, bárki mondjon bármit. izomnövelésre IS nagyon jó, de ez alkattól függ. én egyszer elkezdtem fegyencezni 6 hónapig és nőttem mint a bolondgomba. azelőtt kondiba jártam 3 évig, heti 4x2 óra, nőttem is, de a fegyenccel sokkal látványosabb eredményeket értem el. van aki meg fegyencezik 4 évig és épphogy csak kiszálkásodik. alkattól függ és persze ÉTRENDTŐL. nem kell ehhez semmi por se, semmi ilyen szarság, egyszerűen egyél olyan sokat amennyit csak tudsz és egészségesen. alakformálásra pedig tökéletes a fegyencedzés. 19/F
2016. febr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!