Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha teszem fel 4-5 napja csak...

Ha teszem fel 4-5 napja csak gépezik valaki, és nem csinál konkrétan semmit, akkor lehet attól alvás zavar? Pl. Nem tud aludni esténként.

Figyelt kérdés

Ha napi 1-2 órát biciklizéssel töltenék, esetleg megoldódna a probléma?


A nagy meleg miatt még kevésbé van kedvem kimenni az udvarra, vagy bármit is sportolni. Napi 3-5 órát tudok maximum aludni, és ezzel így kb. el is vagyok. Ilyenkor csak gépezek és tévézek, nagyrészt haverokkal játszok valamit. Az evéssel ivással ilyen téren nincsen baj, csak az alvásnál vettem észre, hogy nagyon nehezen megy.. Szerintetek?


(Sajnálom hogyha rossz témába írtam!)



2015. aug. 8. 10:09
 1/6 *Glissade* ***** válasza:
Az elektronikus dolgok valóban alvászavart okozhatnak.
2015. aug. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor a napi 14 óra gépezés és tv nézés gondolom nem tesz sok jó dolgot..
2015. aug. 8. 10:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon durván. Nekem még régebben 1-2 évente volt nyáron olyan időszakom, hogy ráálltam egy-egy játékra, és toltam reggeltől estig néhány napig.

Azt sem tudtam, melyik univerzumban vagyok. Játszani ma már nem szoktam, de évente párszor, amikor nagyon kimerült vagyok, reggeltől estig filmeket/sorozatokat nézek egy-egy napon.

Na az is brutálisan ki tud ütni, éjjel egyáltalán nem alszom, aztán felborul a bioritmusom. Többé nem csinálok ilyet :D

Amúgy most dolgozom napi 8 órában, emellett majdnem mindennap sportolok 1-2 órát a meleg és a fáradtság ellenére, szóval nem lehetetlen. Pedig alapjáraton én is nagyon lusta vagyok :)

2015. aug. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem semmi.. :D Én azt hiszem elkezdek valamit sportolni akkor, vagy nem tudom.
2015. aug. 8. 11:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Napi 14 óra? WTF
2015. aug. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Gép és tv nézés 14 óra összesen. Bár gépen is a 6 órából szerintem 4 óra film / sorozat nézés. Nap további részét meg általában elveszi a házimunka..
2015. aug. 8. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!